Barwy szczęścia

Święta na planie Barw szczęścia. Będzie nowa piosenka? Wyciekły ZDJĘCIA

2022-12-09 8:42

Na plan "Barw szczęścia" wkroczyły Święta! Podczas gdy produkcja "M jak miłość" przygotowała nawet specjalny odcinek świąteczny z Wigilią u Mostowiaków, drugi ulubiony serial Polaków też coś szykuje. Dwa lata temu "Barwy szczęścia" zaskoczyły fanów świąteczną piosenką w wykonaniu serialowych Klary i Huberta Pyrków - Olgi Jankowskiej i Marka Molaka. Czy powtórzą ten sukces w 2022 roku? Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Święta na planie Barw szczęścia! Wyciekły ciekawe ZDJĘCIA! Znów coś zaśpiewają?

"Barwy szczęścia" na oficjalnym profilu na Instagramie pochwaliły się nowymi ZDJĘCIAMI z planu, na których widać, jak do serialu wkracza świąteczny nastrój. Dwa lata temu Jankowska i Molak nagrali nawet razem specjalną świąteczną piosenkę, która okazała się sukcesem wśród fanów. Czy powtórzą sukces w tym roku? A może nowy teledysk nagrają gwiazdy, które grają innych bohaterów?

Na razie w świątecznych strojach i kolorach pokazali się bohaterowie "Barw szczęścia", o których w tym roku było najgłośniej. Afera z porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski), aresztowanie Bruna (Lesław Żurek) oraz domniemanym zabójstwem Zaborskiego (Wojciech Solarz) przez Bożenę (Marieta Żukowska) spędzały sen z powiek wiernym widzom serialu. Czy to oni zaprezentują coś specjalnego na Święta 2022?

Tak to na razie wygląda na ZDJĘCIACH z plany "Barw szczęścia". Króluje na nich Bruno w towarzystwie byłej kochanki Rafała, Karoliny (Marta Dąbrowska). Pojawia się także serialowa Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która przez zdradę ukochanego Kajtka (Jakub Dmochowski) znalazła się na życiowym zakręcie.

Co na Święta 2022 szykuje produkcja "Barw szczęścia" przekonamy się już niebawem, a tymczasem przypomnijmy sobie, jak pięknie zaśpiewali dla nas w 2020 roku Klara i Hubert Pyrka!

Zobacz też: Gwiazdy Barw szczęścia razem w prawdziwym życiu. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz zakochali się w sobie na planie. W serialu też byli razem! - ZDJĘCIA

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Hubert Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Najnowsze