Barwy szczęścia

Gwiazdy Barw szczęścia razem w prawdziwym życiu. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz zakochali się w sobie na planie. W serialu też byli razem! - ZDJĘCIA

2022-12-08 10:17

W serialu "Barwy szczęścia" też nie są dla siebie obojętni, ale teraz potwierdza się, że Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz związali się w realnym życiu, a do zakochania doszło na planie serialu! Na co dzień aktorzy wcielają się w role Oliwki i Justina, którzy od dawna się koło siebie kręcą, ale ostatecznie nie zdecydowali się na związek. Nie są sobie obojętni, co udowodniła scena zazdrości Oliwki w jednym z minionych odcinków "Barw szczęścia". Teraz Wiktoria Gąsiewska zdradza więcej szczegółów na temat jej związku z Jasperem. Ich drogi wreszcie zejdą się również w serialu?

Gwiazdy "Barw szczęścia" razem! Zakochiwali się na planie serialu

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła związek z innym aktorem z planu "Barw szczęścia". Blond piękność i Jasper Sołtysiewicz pojawili się na uroczystej gali telewizji Polsat, zorganizowanej z okazji trzydziestych urodzin stacji. Gąsiewska założyła powalającą, czerwoną sukienkę i dumnie pozowała z nowym partnerem na ściance. Aktorka postanowiła odpowiedzieć na pytanie reportera "Pomponika" o to, jak przyjaźń z Jasperem przekształciła się w gorące uczucie. 

- Chyba ciężko jest mi nawet odpowiedzieć na to pytanie. To się stało bardzo naturalnie. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, najpierw na planie, później poza planem spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem - cytuje portal pudelek.pl odpowiedź Wiktorii na pytanie, co potwierdza, że ona i Jasper zakochiwali się w sobie m.in. podczas wspólnych zdjęć do kolejnych odcinków "Barw szczęścia". 

Oliwka i Justin z "Barw szczęścia" zejdą się jak aktorzy w realnym życiu?

Między Zbrowską a Skotnickim zawsze pojawiała się jakaś chemia, ostatnio Kanadyjczyk walczył o względy pięknej blondynki z Patrykiem (Konrad Skolimowski) i Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Już w przeszłości romansowali, a ich bohaterowie starali się stworzyć gorące uczucie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. W poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" Justin zajął się byłą kochanką Cieślaka, Lilly (Mayu Gralińska Sakai), a niebawem rozwinie się jego znajomość z Agatą (Natalia Zambrzycka). Oliwka dała już znaki, że jest nieco zazdrosna o kolegę, ale póki co nie zapowiada się, że z ich relacji mógłby powstać związek. 

W życiu realnym Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz wydają się bardzo szczęśliwi. We wspomnianym wywiadzie Wiktoria zdradziła, że nie wyklucza wspólnego zamieszkania z nowym partnerem, ale nie chciała zdradzać, od kiedy dokładnie trwa jej związek z gwiazdorem "Barw szczęścia". Para woli zachować pewne kwestie dla siebie. 

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze