Barwy szczęścia. Hubert okradnie Iwonę! Nie będzie mógł patrzeć na to co wyrabia ze swoim życiem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Hubert okradnie Iwonę! Nie będzie mógł patrzeć na to co wyrabia ze swoim życiem

Barwy szczęścia. Hubert okradnie Iwonę! Nie będzie mógł patrzeć na to co wyrabia ze swoim życiem

2021-06-28 14:59

W domu Pyrków w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 dojdzie do podejrzanej kradzieży wartego duże pieniądze diamentu, za którą będzie stał Hubert (Marek Molak). To właśnie on w 2467 odcinku "Barw szczęścia" okradnie siostrę z cennego klejnotu, który Iwona (Izabela Zwierzyńska) dostanie od bogatego pacjenta, Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). Co skłoni Huberta do tak desperacko czynu? Po co Pyrce będzie diament Iwony? Kradzież będzie dla niego jedynym wyjściem z sytuacji, żeby Iwona wreszcie otworzyła oczy i ogarnęła się ze swoim życiem. Ale ta historia będzie miała wstrząsający ciąg dalszy. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2467 po wakacjach 2021 we wrześniu albo w końcówce sierpnia

Kłopoty finansowe Pyrków z "Barw szczęścia" ostatnio doprowadziły do tego, że Hubert, Klara (Olga Jankowska) i Iwona zaczęli uważniej przyglądać się wydatkom. Rodzeństwo znów mieszka razem pod jednym dachem, bo Iwona z córka Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) wróciła do rodzinnego domu po rozstaniu z Markiem (Marcin Perchuć). Siłą rzeczy w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 wszyscy Pyrkowie zostaną wciągnięci w prywatne sprawy Iwony, którą zacznie podrywać milioner, dealer luksusowych samochodów, a zarazem były pacjent Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)!

Nie przegap: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

To od niego w 2467 odcinku "Barw szczęścia" Iwona dostanie wart duże pieniądze diament ukryty w bukiecie kwiatów. Prezent jest zupełnie się nie spodoba lekarce, która po złych doświadczeniach z Markiem będzie uważniej podchodziła do każdej nowej znajomości z mężczyzną. Zwłaszcza, że Kępski w nowym sezonie "Barw szczęścia" zachowa się tak, jakby chciał zdobyć Pyrkę za wszelką cenę, przekupując ją drogimi niespodziankami.

Mimo, że Hubert w 2467 odcinku "Barwy szczęścia" początkowo stanie w obronie pacjenta Iwony, który być może chciał tylko podziękować za uratowanie życie, to przez głowę przejdzie mu myśl, że Kępski przypadkiem jest jakiś bandytą. Kiedy Iwona zdecyduje, że odda milionerowi diament, który od niego dostała, ten nagle zniknie.

Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski!

Sprawdź też: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Początkowo w 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 podejrzenia padną na 4-letnią Marysię Pyrkę (Nina Szumowska). Ale to nie córka Klary i Huberta weźmie prezent cioci. Kradzieży dopuści się sam Hubert, który jak podaje "Świat Seriali" zacznie się śmiać i zasugeruje siostrze, że zniknięcie diamentu to znak, że powinna jednak ją sobie zatrzymać.

- Facet pewnie ma diamentów jak lodu. Jest dealerem luksusowych samochodów, ma kilka najdroższych marek na wyłączność - oznajmi Hubert i w 2467 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że klejnot może zostać w ich rodzinie. Oczywiście Pyrka nie przyzna się starszej siostrze, że ją okradł, żeby wreszcie przejrzała na oczy i zdecydowała co tak właściwie chce zrobić ze swoim życiem!

Barwy szczęścia, odc. 2429: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2410, Iwona (Izabela Zwierzyńska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2410, Iwona (Izabela Zwierzyńska), Hubert (Marek Molak)
Najnowsze