Barwy szczęścia. Fani oburzeni przerwą w emisji serialu po śmierci królowej Elżbiety II. Mocne komentarze w sieci

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Fani oburzeni przerwą w emisji serialu po śmierci królowej Elżbiety II. Mocne komentarze w sieci

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Fani oburzeni przerwą w emisji serialu po śmierci królowej Elżbiety II. Mocne komentarze w sieci

2022-09-09 13:35

Fani "Barw szczęścia" oszaleli ze złości, kiedy TVP przerwała emisję serialu z powodu śmierci królowej Elżbiety II. Zdaniem większości widzów, którzy czekali na 2652 odcinek "Barw szczęścia" śmierć królowej ma się nijak do polskiej rzeczywistości. Wściekli widzowie piszą na Instagramie i na Facebook-u, że zablokowanie możliwości oglądania ulubionego serialu w TVP to skandal! Poznaj komentarze internautów z oficjalnych profili "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia". Straszna awantura wokół przerwanej emisji z powodu śmierci królowej Elżbiety II!

Koszmarna wściekłość fanów "Barw szczęścia" dosłownie zalała sieć. Wszystko za sprawą przerwy w emisji serialu, którą spowodowała informacja o śmierci królowej Elżbiety II. Na oficjalnych profilach serialu na Instagramie i na Facebook-u widzowie w mocnych słowach wyrazili, co myślą o tym, że w telewizji nie zobaczyli nowego odcinka.

Co ma śmierć królowej Elżbiety II do "Barw szczęścia"?

W dodatku do wielu widzów wiadomość dotarła dopiero w momencie, kiedy na ekranie nie pojawiła się czołówka "Barw szczęścia". I informacji o tym, dlaczego trzeba było szukać w mediach społecznościowych. - Co ma śmierć królowej Elżbiety II do wiatraka?! - pytają wściekli fani.     

- Chamstwo co w tym serialu jest dyskoteka? A ogólnie to zaraz będzie żałoba bo królowa zmarła? Czy to też królowa Polski?

- Żenada normalnie.... ???

- Żeby to jakaś ważna osobistość Naszej ?❤️ Polskiej ?? Polski zmarła to było by to w pełni zrozumiałe, ale co kogo to interesuje, że się stało co się stało tam w tej Wielkiej Brytanii... Owszem, smutne to bo pewna epoka się tam zakończyła, no ale moim skromnym zdaniem serial Barwy Szczęścia powinien być wyemitowany bo to nie ma związku z Polską Telewizją.. ??? Totalna żenada. ?

- Każdego dnia umierają ludzie w tym dzieci.. Znając to teraz przez tydzień tylko o tym będą mówić!

- Co ma piernik do wiatraka . Kurde czekam od odcinka do odcinka a tu taka niespodzianka .

- Wszystko rozumiem, no, ale bez przesady ?‍♀️

- Nie no czekam na odcinek i nie wierze .. wystarczyło wejść na fb ...

- A co ma piernik... tu jest Polska... przeginają ????

Zobacz też: Elżbieta II nie żyje. Produkcja 6 sezonu The Crown wstrzymana po śmierci królowej Elżbiety! Co z emisją 5 sezonu?

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Fanów "Barw szczęścia" w czwartek 8 września 2022 roku zaskoczyły wieczorem, w porze emisji, aż 2 rzeczy. Po pierwsze w telewizji nie pojawił się nowy 2652  odcinek. A po drugie produkcja wystosowała do nich za pośrednictwem Instagrama i Facebook-a taką wiadomość. 

- Szanowni Widzowie, z uwagi na zmiany w ramówce TVP2 w reakcji na śmierć królowej Elżbiety II, dzisiejszego wieczora nie odbędzie się planowana premiera nowego odcinka serialu „Barwy szczęścia” (2652).

Fani nie wiedzą, kiedy nowy odcinek "Barw szczęścia"

I właśnie pod tym postem fani wylali żale, nie tyle z powodu śmierci brytyjskiej królowej Elżbiety II, co z mieszania tego smutnego faktu z polskim życiem codziennym. Widzowie czują się też zdezorientowani, bi nie mają pojęcia kiedy nowy odcinek "Barw szczęścia" w ogóle się pojawi!

- To przykre, kiedy będzie ten odcinek?

- Jutro odcinek czy w pn będzie?

- A kiedy będzie emisja tego odcinka?

- Czy jutro będzie odcinek ?

- Czy dzisiaj powtórka wczorajszego odcinka będzie o 19:30 i 11:50?

- Dlaczego zawsze w takich przypadkach musza dawać na tym kanale ??

Uspokajamy - nowy, 2652 odcinek "Barw szczęścia" powinien zostać wyemitowany 9 września o stałej porze w TVP2.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1673: Serce Magdy nie wytrzyma! Dostanie ataku zanim Andrzej powie jej o ciąży Julii i zdradzie - ZDJĘCIA

Najnowsze