Barwy szczęścia. Dominika i Renata są siostrami! Nikt nie wiedział co łączy kelnerki - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Dominika i Renata są siostrami! Nikt nie wiedział co łączy kelnerki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dominika i Renata są siostrami! Nikt nie wiedział co łączy kelnerki - ZDJĘCIA

2022-06-28 13:14

Sensacja za kulisami "Barw szczęścia". Dominika i Renata, przyjaciółki i kelnerki z drugiego "Feel Good", okażą się siostrami?! Karolina Chapko z okazji imprezy na zakończenie sezonu "Barw szczęścia" wstawiła wyjątkowe zdjęcie z Anną Mrozowską, które podpisała "siostra". A przecież prywatnie aktorki nie są rodziną. W serialu także nic nie wskazywało na to, że Dominikę i Renatę łączą więzy krwi, że mogą być siostrami. Jakby tego było mało Chapko zapowiedziała, że następny sezon "Barw szczęścia" będzie zaskakujący dla losów jej bohaterki. Wyjdzie na jaw, że Renata jest siostrą Dominiki?

Co łączy Dominikę i Renatą z "Barw szczęścia", czy są rodziną?

Dominika i Renata z "Barw szczęścia" przyjaźnią się od lat i wspólnie prowadzą drugie "Feel Good". Kiedyś były tylko kelnerkami, ale w miarę jak kawiarnia się rozwijała przejęły ją od Radka (Filip Kosior) i teraz są wspólniczkami. Niewiele wiadomo o dawnym życiu tych bohaterek, o ich rodzinie, a przeszłość przyjaciółek kryje jeszcze wiele mrocznych tajemnic. Dominika była prostytutką i striptizerką, Renata z kolei razem chłopakiem Grzegorzem (Alan Andersz) brała udział w napadach i siedziała w więzieniu. Czy to jednak możliwe, żeby kobiety nie wiedziały, że są spokrewnione, że łączy ich znacznie więcej niż przyjaźń, ta szczególna więź, która pozwoliła im razem przetrwać najtrudniejsze chwile?

Nie przegap: Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza - WIDEO, ZDJĘCIA

Na imprezie na koniec sezonu "Barw szczęścia", urządzonej przez produkcję, która zgromadziła wiele gwiazd serialu i członków ekipy, Karolina Chapko i Anna Mrozowska trzymały się razem i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Jedno z takich ujęć Chapko podpisała: "Wczoraj świętowaliśmy zakończenie sezonu "Barwy szczęścia". Ten kolejny zapowiada się MEGA. A tu z siostrą...".

To zapowiedź zmian w życiu Dominiki i Renaty w nowym sezonie "Barw szczęścia", które okażą się siostrami? Jak na razie ten wątek pozostaje owiany tajemnicą. Być może aktorce chodziło tylko o to, że traktuje przyjaciółkę z "Barw szczęścia" jak siostrę, że prywatnie też są bardzo blisko. 37-letnia Chapko w prawdziwym życiu ma siostrę bliźniaczkę Paulinę (gra Elżbietę w "Na Wspólnej) oraz dwie młodsze siostry, także bliźniaczki 27-letnie Aleksandrę i Alicję.

Sprawdź też: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Jeśli wyjdzie na jaw, że Dominika i Renata z "Barw szczęścia" naprawdę są siostrami, to będzie jedna z największych rewelacji nowego sezonu po wakacjach 2022.Na wyjaśnienie zagadki zdjęcia Karoliny Chapko i Anny Mrozowskiej przyjedzie nam jednak poczekać aż do kolejnych odcinków "Barw szczęścia" we wrześniu, a może nawet późną jesienią.

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze