SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1440 - opis, streszczenie: Zaręczyny Łukasza i Kasi

Barwy szczęścia odc. 1440 - opis, streszczenie: Zaręczyny Łukasza i Kasi

21.04.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1440. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1440. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1440 w TVP2 w czwartek, 21.04.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1440 streszczenie: Nad ranem Łukasz oświadcza się Kasi, a ona zgadza się zostać jego żoną. Tymczasem Waleria jest obrażona na Stefana. Sprawę pogarsza wizyta Gabriela, który dowiedział się o powrocie Koszykowej do domu. Górka zwierza się Kasi ze swoich sercowych problemów.

Władek informuje Sadowskiego o wykluczeniu Darka z drużyny z powodu jego orientacji seksualnej. Zainteresowany tematem reporter idzie z kamerą do klubu Janickiego. Dyrektor i trener zgodnie twierdzą, że piłkarz ma kontuzję, co potwierdzają wynikami badań. Następnie Łukasz podejmuje temat homoseksualizmu w studiu telewizyjnym, gdzie gośćmi są Jan Tomaszewski i Radosław Majdan. Cieślak ma nadzieję, że w ten sposób uda się przywrócić Darka do gry. Jola jest zdeterminowana, by rozkręcić własny biznes i pokazać wszystkim, na co ją stać. Wraca do pomysłu otworzenia w domu Basi spa.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: