SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie RODZINKA.pl 4. Zdjęcia do 4 SEZONU ruszyły w listopadzie. NOWE ODCINKI już WIOSNĄ 2013 w TVP2

RODZINKA.pl 4. Zdjęcia do 4 SEZONU ruszyły w listopadzie. NOWE ODCINKI już WIOSNĄ 2013 w TVP2

30.11.2012, godz. 20:05
rodzinka.pl
foto:

RODZINKA.pl - OSTATNIE ODCINKI 3 sezonu serialu w piątek, 30.11.2012 w TVP2. Czy będą NOWE ODCINKI Rodzinki.pl? Kiedy 4 SEZON Rodzinki.pl? RODZINKA.pl 4 pojawi się w TVP2 wiosną 2013. W połowie listopada zakończyły się zdjęcia do 3 serii serialu, a już 20 listopada ekipa ponownie wróciła na plan. Na przełomie listopada i grudnia produkcja ogłosi CASTING na NOWYCH BOHATERÓW Rodzinki.pl. W nowych odcinkach serialu pojawią się NOWI BOHATEROWIE - koledzy braci Boskich oraz znajomi Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak).

RODZINKA.pl - NAJLEPSZE TEKSTY Boskich z serialu >>>

Producentka serialu RODZINKA.pl Dorota Kośmicka-Gacke zdradziła, że niemal od razu po zakończeniu zdjęć do 3 sezonu RODZINKI.pl ruszają zdjęcia do nowej serii.

Małgorzata Kożuchowska, która razem z Maciejem Musiałem, czyli Tomkiem Boskim, była gościem programu "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że na przełomie listopada i grudnia zorganizowany zostanie casting do ról kolegów Tomka, Kuby i Kacperka, a także znajomych Natalii i Ludwika.

RODZINKA.pl- więcej o serialu >>>


W 3 sezonie RODZINKI.pl w rodzinie Boskich częściej pojawiali się koledzy braci Boskich: Bolo (Daniel Dziorek) - kolega Tomka, Filip (Adam Sikora) - kolega Kuby oraz Magda (Olga Kalicka), dziewczyna Tomka i Zosia (Emilia Dankwa), przyjaciółka Kacperka. W 73 odcinku RODZINKI.pl wystąpiła też gościnnie Viola Kołakowska, prywatnie partnerka Tomasza Karolaka, która w serialu wcieliła się w mamę jednego z kolegów najmłodszego Boskiego.

- W 4. serii też będzie się bardzo dużo działo! Szykujemy wiele niespodzianek dla fanów serialu i z pewnością nie zawiedziemy oczekiwań tych wszystkich, którzy pokochali naszą wspaniałą rodzinkę - powiedziała w "Tele Tygodniu" Dorota Kośmicka-Gacke.

RODZINKA.pl - ŚMIECH KACPERKA Boskiego to HIT INTERNETU - YOUTUBE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: