SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie PRZYJACIÓŁKI ONLINE 2 sezon odc. 21 ZA DARMO W INTERNECIE na IPLA TV

PRZYJACIÓŁKI ONLINE 2 sezon odc. 21 ZA DARMO W INTERNECIE na IPLA TV

18.04.2013, godz. 20:15
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 21. Zuza (Anita Sokołowska), Łukasz (Mikołaj Krawczyk), Ewelina (Agnieszka Judycka)
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 21. Zuza (Anita Sokołowska), Łukasz (Mikołaj Krawczyk), Ewelina (Agnieszka Judycka) foto: przyjaciolki.polsat.pl/IPLA TV

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 21 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie. Serial PRZYJACIÓŁKI ONLINE odcinek 21 można obejrzeć na IPLA TV. PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odc. 21 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 18.04.2013 o godz. 21, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 21 odcinek jest dostępny ONLINE bezpłatnie na IPLA.TV.  PRZYJACIÓŁKI odc. 21 ONLINE ZA DARMO - oto LINK:

PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 21 ONLINE ZA DARMO będzie dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odcinek 21 - co się wydarzy?

Zabieg sztucznego zapłodnienia nie powiódł się. Patrycja (Joanna Liszowska) jest załamana, ale zachowuje spokój. Michał (Marcin Rogacewicz) podejrzewa, że to tylko pozory, za którymi kryje się coś bardzo niepokojącego. Wkrótce jego przeczucia sprawdzają się.

Zuza (Anita Sokołowska) podejrzewa, że może być w ciąży. By się upewnić, wykonuje kilka testów. Jej romans z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) trwa w najlepsze. Przed spotkaniem z klientem para całuje się w samochodzie. Ich miłosne igraszki przerywa pojawienie się Eweliny, żony Łukasza.

Inga (Małgorzata Socha) wypytuje Ankę (Magdalena Stużyńska) o terapię dla uzależnionych. Ta przyznaje przyjaciółce, że przestała chodzić na spotkania. Twierdzi, iż powoli wychodzi na prostą - radzi sobie z codziennymi wyzwaniami, lepiej dogaduje się z Julką (Nicola Bogdanowicz), także z mężem mniej się ostatnio kłóci. Strzelecka nie jest jednak z Gruszewską do końca szczera. Nie mówi jej bowiem, że znów sięgnęła po alkohol.

Piotr (Mariusz Zaniewski) zaprasza Ingę na kawę. Podczas spotkania po raz kolejny przeprasza ją za swoje kłamstwa. Niedługo potem z niezapowiedzianą wizytą Gruszewskiej składa Rafał (Michał Rolnicki). Proponuje jej wspólny wyjazd na weekend. Kobieta próbuje uniknąć jednoznacznej odpowiedzi. Ciągle myśli bowiem o Piotrze.

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE ZA DARMO >>>


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: