SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Barwy szczęścia po wakacjach 2013. Córka Izy Kuny, Nadia Kurzelewska, w Barwach szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach 2013. Córka Izy Kuny, Nadia Kurzelewska, w Barwach szczęścia

02.06.2013, godz. 07:40
Barwy szczęścia. Ksenia (Nadia Kurzelewska)
foto: ©ARTRAMA

Barwy szczęścia odcinek 955 ostatni przed wakacjami 2013 w piątek, 31.05.2013, o godz. 20:05 w TVP2. Barwy szczęścia po wakacjach 2013 nowe odcinki już od 2 września 2013, a do obsady serialu dołącza 17-letnia Nadia Kurzelewska, córka Izy Kuny! Początkująca aktorka i modelka wcieli się w Ksenię. Kim jest Nadia Karzulewska, czyli Ksenia z Barw szczęścia?

Nadia Kurzelewska, 17-letnia córka Izy Kuny dołączyła do obsady Barw szczęścia. W serialu wcieli się w Ksenię, która jest modelką. Dziewczyna zaprzyjaźni się z Zuzą (Izabela Januszko), córką Kostka (Adam Cywka) i wprowadzi nastolatkę do świata mody.

>>> Barwy szczęścia odcinek 955 ostatni przed wakacjami 2013. Ksawery powoli umiera. Śmierć Ksawerego w nowym sezonie Barw szczęścia

Kim jest córka Izy, czyli serialowej Marii Pyrki? Nadię ciągnie do show-biznesu. Jakiś czas temu zaczęła karierę modelki w prestiżowej agencji D'Vision. Zna trzy języki: angielski, niemiecki i francuski. Dzięki słynnej mamie, od małego poznała świat sztuki.

>>> Barwy szczęścia - więcej o serialu

- Jak każda matka, bardzo się martwię o moje dziecko. Myślę, że należę do kategorii mam nadopiekuńczych, co jednak nie przeszkadza mi mieć z córką świetny kontakt - wyznała Iza Kuna. - Matki muszą kochać swoje córki, muszą je wspierać, pomagać, być z nimi. Dziewczynki muszą wiedzieć, że ta pierwsza miłość i akceptacja pochodzi od matki. Że to matce przede wszystkim i po pierwsze podoba się jej córka. Jeżeli tego nie ma, jeżeli dziecko tego nie czuje, to jest po zawodach. Matka jest wzorcem. Cieszę się bardzo, że mam córkę. Bardzo ją kocham i mam nadzieję, że ona to wie! - dodała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Barwy szczęścia? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: