SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 105 na ipla.tv w internecie za darmo od 6.04.2017

Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 105 na ipla.tv w internecie za darmo od 6.04.2017

06.04.2017, godz. 19:59
Przyjaciółki, odcinek 99, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki, odcinek 99, Inga (Małgorzata Socha) foto:

''Przyjaciółki'' 9 sezon odcinek 7 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 105 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 6.04.2017. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 105 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 13.04.2017 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 105 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 105 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 9 sezon odcinek 105 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 odcinek 105 (odc. 7) - co się wydarzy?

Atmosfera w domu Strzeleckich jest coraz bardziej napięta - Paweł (Bartek Kasprzykowski) i Anka (Magdalena Stużyńska) unikają rozmowy na temat Zosi (Malwna Dubowska). Julka (Nicole Bogdanowicz) dopytuje, jak teraz będzie wyglądało ich życie. W drodze do pracy Anka wymusza na Pawle podjęcie decyzji.

Inga (Małgorzata Socha) dzwoni do Roberta (Krzysztof Wieszczek), ale on zajęty pracą, opieką nad Ignacym i Kubą, nie ma czasu na rozmowę z nią. Rozczarowana szuka pocieszenia u Patrycji (Joanna Liszowska), która też jest pochłonięta codziennymi obowiązkami. Patrycja na cmentarzu niespodziewanie spotyka Wiktora (Paweł Deląg). Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat. To ich zbliża i umawiają się na spotkanie.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) pokazuje Marcinowi dom do wynajęcia. Kokietuje go, on jednak pozostaje niewzruszony. Patrycja i Anka odbierają z lotniska tryskającą energią Zuzę (Anita Sokołowska), która planuje wielkie zmiany w swoim życiu. Chce otworzyć własny biznes.

Tymczasem w domu Strzeleckich dochodzi do kłótni, w wyniku której Paweł uderza Julkę w twarz. Anka stara się ratować sytuację, ale Julka jest śmiertelnie obrażona na ojca i nie może się pogodzić z obecnością Zosi. Dziewczyna podejmuje decyzję o wyprowadzce i zmusza do niej Czarka (Kamil Kula).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: