SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 90 na ipla.tv w internecie za darmo od 8.09.2016

Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 90 na ipla.tv w internecie za darmo od 8.09.2016

15.09.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki odcinek 89, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki odcinek 89, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski) foto:

''Przyjaciółki'' 8 sezon odcinek 90 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 90 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 15.09.2016. Przyjaciółki 8 sezon odcinek 90 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 22.09.2016 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 90 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 90 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 8 sezon odcinek 90 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 8 odcinek 90 (odc. 3) - co się wydarzy?

Widząc zmartwioną Ingę (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) proponuje, by wyjechali razem z Hanią (Pola Figurska) do Nowego Jorku. Zuza (Anita Sokołowska) rzuca Indze między wierszami, że Jasiek (Marek Bukowski) się jej oświadczył.

Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Tomkiem (Michał Czernecki) na randkę. Na prośbę Wiktora (Paweł Deląg) Anka (Magdalena Stużyńska) poprawia pozew. Okazuje się, że błędów jest więcej. Wiktor sugeruje, żeby w związku z tym Anka wpadła do niego do domu.

Jasiek proponuje Zuzie kupno nowego mieszkania. Kate (Ilona Lewandowska) prosi Zuzę i Ingę, żeby wybrały się z nią na zakupy w poszukiwaniu sukni ślubnej. Inga rozmawia z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz) o wyjeździe Hani. Dorota ma sprytny plan. Podstępnie uświadamia Anicie (Sylwia Juszczak), że wychowywanie nastoletniej dziewczynki jest bardzo trudne. Michał (Marcin Rogaceiwcz) zaprasza Patrycję na randkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: