SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Kate zostawi Dagmara przed ślubem!

Przyjaciółki 8 sezon. Kate zostawi Dagmara przed ślubem!

10.11.2016, godz. 16:00
Przyjaciółki odcinek 98, Dagmar (Marcin Korcz)
Przyjaciółki odcinek 98, Dagmar (Marcin Korcz) foto:

Ślubu nie będzie! Miała być huczna ceremonia i wielodzietna rodzina, ale skończy się na snuciu planów. W 98 odcinku "Przyjaciółek" skruszony Dagmar (Marcin Korcz) przyjdzie do gabinetu Zuzy (Anita Sokołowska) i przyzna, że Kate (Ilona Lewandowska) od niego odeszła. Co wydarzy się w finale 8 sezonu "Przyjaciółek"? Dlaczego Kate zostawi ukochanego tuż przed ślubem?

"Przyjaciółki" 8 sezon OSTATNI odcinek 98 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W "Przyjaciółkach"8 miał być huczny ślub Dagmara i Kate, ale nic z tego. Młoda dziewczyna zrezygnuje z życia u boku bankiera. W 98 odcinku "Przyjaciółek" mężczyzna z płaczem przyjdzie do Zuzy i poinformuje ją o rozstaniu. - Odeszła - wykrztusi i zaleje się łzami...

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Janek od niej odejdzie

Co się stało? Dlaczego szalenie zakochana Kate zmieni plany i zdecyduje się na samotne życie? Młodsza siostra Ingi (Małgorzata Socha) i córka Gintera (Mariusz Bonaczewski) nie pójdzie do ołtarza z Dagmarem, który robił dla niej dosłownie wszystko. Trzeba przyznać, że lepszego kandydata na męża trudno będzie jej znaleźć!

Przed ołtarzem spotka się natomiast Zuza i Janek (Marek Bukowski), ale ceremonię zobaczymy na ekranach dopiero w 9 sezonie "Przyjaciółek"! Czekamy z niecierpliwością!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: