SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Pobita Ewa ucieka od Zbyszka do Michała

Pierwsza miłość. Pobita Ewa ucieka od Zbyszka do Michała

29.04.2016, godz. 11:22
Pierwsza miłość odc. 2289. Ewa (Ewa Gawryluk), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość odc. 2289. Ewa (Ewa Gawryluk), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Koszmar Ewy (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" dobiega końca! Bita i dręczona psychicznie Ewa ma dosyć życia u boku kochanka, który się nad nią znęca. W 2289 odcinku "Pierwszej miłości" ucieka od Zbyszka (Mariusz Zaniewski) do Michała (Wojciech Błach). Wyznaje byłym partnerowi i Marysi (Aneta Zając), że kochanek od tygodni ją katuje. Zbyszek nie zamierza jednak pozwolić Ewie odejść.

"Pierwsza miłość" odcinek 2289 - piątek, 29.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Ewy i Zbyszka z "Pierwszej miłości" zapowiadał się tak pięknie, ale szybko okazało się, że uwodzicielski, czuły i przystojny były policjant jest damskim bokserem, któremu sprawia przyjemność znęcanie się nad swoją kobietą. Ewa długo ukrywała przed swoim synem Krystianem (Patryk Pniewski) i Michałem (Wojciech Błach), że Zbyszek ją bije. Nie ma już jednak siły i coraz bardziej boi się o swoje życie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał w szpitalu. Kochanek Ewy pobije Michała

W 2289 odcinku "Pierwszej miłości" późnym wieczorem zjawia się w domu Michała i prosi go o schronienie. Domański niechętnie przyjmuje była partnerkę pod swój dach. Wtedy Ewa opowiada mu o tym jak naprawdę wygląda jej związkiem ze Zbyszkiem, jaki okrutny jest kochanek.

Rankiem u Michała zjawia się Marysia, która z niedowierzaniem patrzy na Ewę w samej piżamie i szlafroku. Pierwsza myśl podpowiada jej, że Ewa znów próbuję rozdzielić ją z ukochanym. Ale była Michała rozwiewa wszystkie wątpliwości Majki pokazując jej siniaki - ślady po tym jak Zbyszek ją pobił.

Patrz:  Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Ponieważ kochanek Ewy w każdej chwili może ją znaleźć u Michała to Marysia proponuje, by kobieta zatrzymała się u niej przez kilka dni. W 2289 odcinku "Pierwszej miłości" Majka przyznaje się Ewie, że sama była kiedyś bita przez swojego ukochanego. Gdy Aleks (Hubert Jarczak) podniósł na nią rękę od razu wyrzuciła go ze swojego życia. Tymczasem Zbyszek zjawia się w domu Michała i żąda rozmowy z Ewą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: