SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Iga Małecka znika z serialu?!

O mnie się nie martw 6 sezon. Iga Małecka znika z serialu?!

14.02.2017, godz. 19:00
O mnie się nie martw odcinek 9 Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw odcinek 9 Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

"O mnie się nie martw"6 bez Igi Małeckiej (Joanna Kulig)! Co się stało z Igą i dlaczego zabraknie jej w nowych odcinkach serialu TVP2? Szokujące doniesienia z planu! Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) zdradził, że z byłą żoną będzie miał kontakt jedynie przez internet! Wiadomo już, że Iga Małecka wyjechała z Polski i prędko nie wróci... To zła wiadomość dla fanów "O mnie się nie martw".

"O mnie się nie martw" 6 sezon, nowe odcinki już od marca 2017 w TVP2

Koszmarna wiadomość dla fanów Igi Małeckiej! Joanna Kulig zrobiła sobie wolne od pracy na planie "O mnie się nie martw" i w 6 sezonie losy jej bohaterki zejdą na dalszy plan. Wiadomo już, że Małecka wyjedzie do Australii, a z przyjaciółmi będzie mieć kontakt tylko telefoniczny.

-Krzysztof nie przeżyje rozłąki, Krzysztof umrze. Nie, żartuję. Iga jest obecna na Skypie. Jest tęsknota, ale myślę, że dla związku Krzyśka i Marty to nawet lepiej, bo on cały czas kocha Igę - powiedział Paweł Domagała w rozmowie z "Pytaniem na Śniadanie".

Zobacz: O mnie się nie martw 6 sezon. Już wiosną 2017 nowe odcinki O mnie się nie martw

Przez to, że na ekranie TVP2 zabraknie Igi, na pierwsze miejsce trafią losy Krzyśka (Paweł Domagała) i Marty (Katarzyna Ankudowicz). Nie zabraknie też perypetii Ewy (Katarzyna Maciąg), która zakocha się w Łukaszu (Jan Wieczorkowski).

-Mam przygody w pracy, mam nową miłość czyli Janka Wieczorkowskiego. Zobaczymy, co z tego wyniknie, bo nie wiem - powiedziała aktorka w "Pytaniu na Śniadanie".

Zapowiada się ciekawie, ale trzeba przyznać, że "O mnie się nie martw"6 bez Igi Małeckiej to już nie to samo. O tym, czy razem z nią wyjedzie Marcin (Stefan Pawłowski) przekonamy się dopiero w marcu na antenie TVP2. Może być tak, że ich ślub w końcu nie doszedł do skutki i Małecka postanowiła zacząć nowe życie za granicą!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: