SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola próbuje się zabić przez Gosię i Błażeja

Na Wspólnej. Ola próbuje się zabić przez Gosię i Błażeja

03.11.2016, godz. 16:51
Na Wspólnej odc. 2000. Ola (Marta Wierzbicka)
Na Wspólnej odc. 2000. Ola (Marta Wierzbicka) foto:

Samobójstwo Oli (Marta Wierzbicka) w "Na Wspólnej"! Rozstanie z Błażejem (Kuba Świderski) doprowadzi ją do próby samobójczej w 2371 odcinku "Na Wspólnej". Tylko cud uratuje życie Zimińskiej, a Gosia (Anna Kerth) przez poczucie winy zerwie z byłym chłopakiem swojej siostry...

"Na Wspólnej" odcinek 2371 - czwartek, 03.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ola popije tabletki alkoholem! W 2371 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska zostanie znaleziona w barowej toalecie nieprzytomna i trafi do szpitala. Okaże się, że wszystkiemu będą winne dwie osoby, które były najbliższe jej sercu - siostra i ukochany chłopak.

Zobacz: Na Wspólnej. Wojtek zostawi Żanetę i wyprowadzi się z domu! - ZWIASTUN 2360 odcinka

Kiedy Ola zobaczy Błażeja i Olę zlączonych w namiętnym pocałunku załamie się. Wpadnie w rozpacz, która doprowadzi ją do szargnięcia się na własne życie. Pójdzie do baru i ponownie się upije wylewając łzy do kieliszka z winem. Przypadkowa dziewczyna znajdzie ją w 2371 odcinku serialu "Na Wspólnej" nieprzytomną na podłodze w łazience, a wokół niej rozsypane tabletki! Ola trafi do szpitala i całe szczęście odzyska przytomność, jednakże będzie musiała pozostać na kilkudniowej obeserwacji w placówce. Córka przeprosi Marka (Grzegorz Gzyl) za swoje bezmyślne zachowanie.


W czasie kiedy Ola będzie walczyć w szpitalu o życie, Gosia z Błażejem będą planowali wyjazd nad morze do czasu, kiedy nie dojdą ich wieści o nieszczęsliwej próbie samobójczej Zimińskiej. Siostra Oli natychmiast uda się do szpitala, jednak siostra nie będzie chciała jej widzieć. Załamana Gosia padnie w ramiona matki. Później podejmie decyzję o zerwaniu z Błażejem, który nie mogąc znieść rozłąki z siostrą swojej byłej dziewczyny wyprowadzi się do Szczecina.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Mania po wypadku dostanie ataku padaczki. To wina Żanety

Na wybaczenie zdrady Błażeja nie ma co liczyć. Ale czy Ola kiedykolwiek wybaczy swojej siostrze? Zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Na Wspólnej"

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: