SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ula wypędza Tosię z domu Hofferów

Na Wspólnej. Ula wypędza Tosię z domu Hofferów

25.11.2015, godz. 18:00
Na Wspólnej odc. 2178. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2178. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

Tym razem Ula (Ania Niedźwiecka) z "Na Wspólnej" przesadziła. Swoim podłym zachowaniem córka Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) doprowadza Tosię (Julia Lewenfisz-Górka) do łez. W 2178 odcinku "Na Wspólnej" Ula niszczy prezent, który Tosia dostała od swojej zmarłej mamy i wypędza sierotę z domu Hofferów. Zrozpaczona dziewczynka prosi Kamila o dramatyczną rzecz - chce, żeby oddał ją do domu dziecka, bo nie zamierza dla nikogo być ciężarem.

"Na Wspólnej" odcinek 2178 - środa, 25.11.2015, o godz. 20.15 w TVN

Konflikt Uli z Tosią w "Na Wspólnej" coraz bardziej przybiera na sile. Zuza i Kamil są załamani, bo ich córka wciąż nie potrafi zaakceptować Tosi. Ula boi się, że dziewczynka zabierze jej miłość rodziców. Na każdym kroku pokazuje dziewczynce, że w domu Hofferów nikt jej nie chce.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Tosia przez Ulę ucieknie od Zuzy i Kamila

Z kolei Tosia martwi się, że mimo jej starań Ula jej nie lubi. Drży ze strachu, że córka Hofferów  powie jej, że ma opuścić jej dom. W 2178 odcinku "Na Wspólnej" Kamil obiecuje dziewczynce, że nic takiego się nie stanie. W końcu Hoffer wyznaje Zuzie, że Tosia myśli, że chcą ją wyrzucić z powodu Uli.

Małżonkowie nie wiedzą jak postępować z córką, jak ją przekonać do adopcji Tosi. Zapewnienia, że nigdy nie przestaną jej kochać nie wystarczają. W 2178 odcinku "Na Wspólnej" dochodzi do dramatycznej w skutkach kłótni dziewczynek.


Patrz: Na Wspólnej. Serce Adama nie wytrzyma. Adam umrze podczas operacji

Ula niszczy książkę, którą Tosia dostała od swojej zmarłej mamy. Kamil nie kryje swojej złości na córkę. - Ula nie miałaś prawa. Co narobiłaś?

Jednak Ula nie czuje się winna. - Należało jej się! - krzyczy do Tosi.
- Co ona ci takiego zrobiła, że jej się należało?
- Jest tutaj, chociaż nikt jej nie chce, tylko nie wiecie co z nią zrobić. Niech już sobie pójdzie! - córka Hofferów wygania rywalkę z domu.

Zuza i Kamil próbują załagodzić konflikt, lecz na niewiele to się zdaje. Zrozpaczona sierota ma do Kamila wstrząsającą prośbę. - Nie jesteście moją rodziną. Ja wam tu tylko przeszkadzam. Zawieź mnie do domu dziecka...Proszę...
Czy Hofferowie spełnią prośbę Tosi i zrezygnują z adopcji?

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: