SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka oszukuje Rafała i spędza upojną noc z Darkiem - ZWIASTUN 2316 odcinka

Na Wspólnej. Agnieszka oszukuje Rafała i spędza upojną noc z Darkiem - ZWIASTUN 2316 odcinka

27.07.2016, godz. 17:30
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Kochankowie z "Na Wspólnej" znów dają się ponieść namiętności! Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) już nie panuje nad pożądaniem jakie czuje do młodego aplikanta, który coraz śmielej ją uwodzi. W 2316 odcinku "Na Wspólnej" zamiast wyjechać ze swoim partnerem Rafałem (Lech Mackiewicz) umawia się z Darkiem Żbikiem (Michał Mikołajczak) w jego mieszkaniu. Nie jest w stanie oprzeć się kochankowi i spędza z nim kolejną gorącą noc.

"Na Wspólnej" odcinek 2316 - czwartek, 28.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Romans Agnieszki i Darka z "Na Wspólnej" wciąż pozostaje ich słodką tajemnicą. Oboje starają się bardzo pilnować, by nikt, a zwłaszcza Weronika (Renata Dancewicz) nie zorientował się, że coś ich łączy. W kancelarii zachowują się jak szefowa i podwładny. Granice przekraczają tylko wtedy gdy zostają sami.

Patrz: Na Wspólnej. Tragedia Żanety i Wojtka. Ich córka Mania będzie miała wypadek na motorze

W 2316 odcinku "Na Wspólnej" niewiele brakuje, by Weronika przyłapała ich w niedwuznacznej sytuacji. Darek zaprasza Agnieszkę na randkę w chwili gdy Roztocka wchodzi do gabinetu. - Widzimy się dziś wieczorem? - pyta pełen nadziei Żbik nie zważając na zakłopotanie kochanki. - Nie wiem... - odpowiada szybko Agnieszka widząc Weronikę, która przygląda jej się zupełnie jakby coś podejrzewała.

Kilka godzin później Olszewska odwołuje randkę ze swoim partnerem. Rafał ma żal do Agnieszki, że nie jedzie z nim na koncert do Wrocławia. Ona wymawia się nadmiarem obowiązków w pracy. Okazuje się jednak, że ma sporo czasu dla… Darka!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka Błażeja?

Odwiedza kochanka w jego mieszkaniu. Razem gotują i cieszą się swoim towarzystem. Kiedy Darek zaczyna uwodzić szefową ona nie protestuje. - Jeżeli mamy być winni to oboje... - stwierdza i namiętnie ją całuje. Po chwili lądują razem w łóżku. Opamiętanie przychodzi dopiero później. Agnieszka zadręcza się wyrzutami sumienia, że znów zdradziła Rafała z Darkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2316 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: