SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska chwali sobie romans z młodym kochankiem

Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska chwali sobie romans z młodym kochankiem

24.11.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Romans Agnieszki (Katarzyna Walter) z dużo młodszym Darkiem (Michał Mikołajczak) z pewnością był sporym zaskoczeniem dla fanów "Na Wspólnej". Aktorka jednak zapewnia, że długo nalegała na taki obrót sytuacji i sama prosiła producentów o nowego adoratora! Choć ta historia nie skończy się szczęśliwie, to Katarzyna Walter cieszy się, że mogła zaszaleć ze studentem na oczach widzów "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Agnieszka Olszewska ma romans z aplikantem, a aktorka wcielająca się w jej rolę tylko na to czekała! Katarzyna Walter zdradza, że jest pozytywnie zaskoczona nowym ekranowym kochankiem. Serialowa prawniczka spotkała się także z dużą aprobatą wśród fanek serialu.

-Siedzi, rok, dwa, pięć, siedzi z tym Rafałem i nagle pojawia się z pięknym uśmiechem atrakcyjny Darek. A dlaczego nie? Skoro od tamtego na pewno odejdę, to dlaczego nie? Spotkałam wiele kobiet, które myślałam, że będą zgorszone, a one mówią "dobrze, trzeba żyć" - powiedziała aktorka w rozmowie ze "Światem seriali".

Zobacz: Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska wróci do nałogu

Aktorka dodaje również, że w życiu prywatnym także spotykała się z młodszymi od siebie mężczyznami, choć różnica wieku nie była aż tak widoczna.

-Byłam w związkach z młodszymi partnerami, ale nie aż tak. Ja sama gadałam o tym, że powinnam mieć jakiś romans tylko nie wiedziałam, że to będzie aż tak młodo wyglądający chłopiec  - dodała Katarzyna Walter.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: