SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 673: Jakim ojcem będzie Adam? Co wydarzy się dalej w Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe, odcinek 673: Jakim ojcem będzie Adam? Co wydarzy się dalej w Na dobre i na złe?

10.05.2017, godz. 21:40
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Oliwia (Marta Bryła)
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Oliwia (Marta Bryła) foto: ©ARTRAMA

Co wydarzy się dalej w "Na dobre i na złe" i jakim ojcem będzie Adam (Grzegorz Daukszewicz)? Czy Oliwia (Marta Bryła) urodzi lekarzowi zdrowego synka i czy to na pewno dziecko Krajewskiego? W 673 odcinku "Na dobre i na złe" poznamy odpowiedzi na wiele pytań. Wiadomo także, że Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nie wybaczy ukochanemu zdrady i nie zaakceptuje zaistniałej sytuacji. Co wydarzy się w następnym odcinku "Na dobre i na złe", którego emisja 17.05.2017 w TVP2?

"Na dobre i na złe" odcinek 673 w środę, 17.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Jeśli oglądaliście 672 odcinek "Na dobre i na złe" to już dobrze wiecie w co wpakował się Adam. Nie trudno sobie wyobrazić, co wydarzy się dalej. W następnym odcinku "Na dobre i na złe" dowiemy się, co wydarzy się dalej w życiu lekarza, jego kochanki i nieplanowanego dziecka!

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria rzuci Adama

Pojawienie się Oliwii w Leśnej Górze zwaliło Krajewskiego z nóg. Informacja o dziecku to szok dla chirurga i jego partnerki, której szczerze powie, że zdradził ją, gdy wyjechał do Bydgoszczy. Tam spędził noc z blondynką i niewiele pamiętał, bo był pod wpływem alkoholu. Teraz okazuje się, że Krajewski jednak zapamięta tę noc na zawsze.

W 673 odcinku "Na dobre i na złe" Oliwia nadal będzie przebywać w szpitalu w Leśnej Górze. Adam będzie musiał podjąć bardzo ważną decyzję - czy będzie obecny w życiu swojego syna? Wiadomo też, że Wiktoria nie wybaczy mu zdrady i na dobre od niego odejdzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: