SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek rozśmiesza Joasię do łez. Jaki jest Andrzej Młynarczyk prywatnie na planie M jak miłość? - WIDEO

M jak miłość. Tomek rozśmiesza Joasię do łez. Jaki jest Andrzej Młynarczyk prywatnie na planie M jak miłość? - WIDEO

04.06.2016, godz. 19:45
M jak miłość odcinek 1231 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1231 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Andrzej Młynarczyk i Barbara Kurdej-Szatan spędzają razem całe dnie na planie serialu "M jak miłość" i można śmiało powiedzieć, że znają się jak łyse konie! Jesteście ciekawi, jaki prywatnie jest Tomek z "M jak miłość"? Ekranowa Joasia Tarnowska wie o tym jak nikt inny. Aktorka zdradziła, że serialowy narzeczony rozśmiesza ją do łez! Wiedzieliście, że Andrzej Młynarczyk jest takim dowcipnisiem?

Andrzej Młynarczyk w "M jak miłość" gra od 2007 roku. Po wielu latach pracy na planie ekipa serialu zna go na wylot. W tym oczywiście Barbara Kurdej-Szatan, która wciela się w rolę jego partnerki.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

O tym, jaki aktor jest prywatnie niewiele wiadomo. Teraz serialowa Tarnowska łamie tabu! -Andrzej sprawia wrażenie bardzo poważnego, ale dla mnie jest strasznie śmieszny. Uwielbia sobie podśpiewywać. Często śpiewa i czeka na moją opinię - śmieje się aktorka i pokazuje, jak zachowuje się jej kolega po fachu, gdy zdarzy mu się zapomnieć tekstu.

Zobacz: M jak miłoœść. Zosia dzięki Joasi pokocha Helenkę jak siostrę

O tym, że Andrzej Młynarczyk jest śmieszkiem przekonuje także jego serialowy syn - Lubię się z nim bawić, żartować - powiedział Feliks Matecki, czyli Wojtuś w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: