SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek pierwszy raz zostanie ojcem? Jego narzeczona Joanna jest w ciąży?

M jak miłość. Rafał Mroczek pierwszy raz zostanie ojcem? Jego narzeczona Joanna jest w ciąży?

25.07.2016, godz. 13:00
Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska na wakacjach
Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska na wakacjach foto: Facebook

Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska będą mieli dziecko? Ostatnie zdjęcia aktora z "M jak miłość" z ukochaną wskazują na to, że już niebawem zakochani zostaną rodzicami. Coraz bardziej widoczny brzuszek narzeczonej Rafała Mroczka nie pozostawia wątpliwości, że śliczna modelka i była Miss Polski Nastolatek jest w zaawansowanej ciąży.

Rafał Mroczek zostanie ojcem?! Wszystko wskazuje na to, że serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" pozazdrościł swojemu bratu Marcinowi rodziny i też postarał się o potomka. Zaledwie dwa miesiące temu gwiazdor "M jak miłość" chwalił się na Facebooku zaręczynami z Joanną Skrzyszewską, a wygląda na to, że para już szykuje się do narodzin pierwszego dziecka.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

Na zdjęciach z wakacji na Mazurach i imprezy urodzinowej na Wisłą wyraźnie widać, że Joanna Skrzyszewska ma spory brzuszek. Być może to ciąża narzeczonej Rafała Mroczka przyspieszyła jego decyzję o oświadczynach. - Rafał Mroczek już niedługo zostanie tatusiem. Jego narzeczona jest już w zaawansowanej ciąży - podaje portal pomponik.pl, który powołuje się na swojego informator.

Pod koniec maja 2016 roku aktor z "M jak miłość" oświadczył się swojej ukochanej podczas romantycznego wyjazdu do Meksyku.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

Przyszła żona Rafała Mroczka oficjalnie zadebiutowała u jego boku dopiero w styczniu 2016 roku. Szybko wyszło na jaw, że piękna brunetka, z którą Rafał Mroczek pokazał się na wystawie zdjęć, nazywa się Joanna Skrzyszewska, jest Miss Polski Nastolatek 2006 i podchodzi z Kosieczyna (woj. lubuskie). Para poznała się już dziewięć lat temu podczas wyborów Miss Polski Nastolatek, na których aktor z "M jak miłość" był jednym z jurorów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: