SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Zabójstwo Tomka. Znamy szczegóły tragedii

M jak miłość, odcinek 1303: Zabójstwo Tomka. Znamy szczegóły tragedii

22.05.2017, godz. 09:00
M< jak miłość odcinek 1303, Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M< jak miłość odcinek 1303, Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) zostanie dźgnięty nożem przy próbie obronienia cywili na przystanku autobusowym. Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski) wykorzysta sytuację i w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" pchnie Chodakowskiego. Z ust policjanta w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" spłynie krew... Jak będzie wyglądał napad na Tomka w 1303 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Tomek stanie w obronie chłopaka i kobiety, która próbowała od niego odciągnąć kilku napastliwych mężczyzn.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

- Te, lala - powie jeden z nich do młodego chłopaka w 1303 odcinku serialu "M jak miłość", podczas gdy drugi zeskoczy z przystanku autobusowego, wcześniej bujając się na nim niczym małpa - Coś się nie podoba? Co tam masz? Drugie śniadanie?
- Zostawcie chłopaka w spokoju! - wtrąci się starsza kobieta. Jeden z chuliganów wywróci kosz na śmieci kopniakiem. Najbardziej pyskaty odpowie jej:
- Zamknij mordę, bo zaraz sama oberwiesz! - Zaraz zadzwonię na policję!
Wtedy w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" z autobusu wysiądzie Tomek. Głowacki już wtedy będzie go obserwował z zacięciem na twarzy.
- Policja! - krzyknie Chodakowski - Zostaw tę kobietę!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Żaden z hultajów nie posłucha. Tomek w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" spuści im wszystkim łomot, jak na porządnego obywatela oraz funkcjonariusza przystało w takiej sytuacji. Kiedy ich wszystkich rozgromi, Mariusz wykorzysta chwilową nieuwagę Tomka i przechodząc obok niego w tłumie gapiów, niezauważalnie wbije Chodakowskiemu w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" nóż pod żebra! Z ust Tomka zacznie spływać struga krwi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: