SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1299: Natalka odejdzie od Franka?

M jak miłość, odcinek 1299: Natalka odejdzie od Franka?

22.04.2017, godz. 10:50
M jak miłość odcinek 1299, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1299, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

W 1299 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) będzie załamana faktem, że Franek (Piotr Nerlewski) poświęca mnóstwo czasu Justynie (Olga Kalicka) i dosłownie nie odchodzi na krok od jej szpitalnego łóżka. W premierowych odcinkach "M jak miłość" Mostowiakówna będzie zrezygnowana i przestanie wierzyć, że jest dla leśniczego "tą jedyną".

M jak miłość" odcinek 1299 w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Franek szalenie kocha Natalkę, ale ona nie radzi sobie z obecnością Justyny w ich życiu. W 1299 odcinku "M jak miłość" Zarzycki odwiedzi dawną ukochaną w szpitalu i pozna mroczne sekrety z jej przeszłości. Okaże się, że po tym jak Justyna poczuciła Franka, związała się z damskim bokserem, przez którego straciła ciążę. Leśniczy będzie udawał niewzruszonego jej wyznaniem, ale Mostowiakówna zmartwi się widząc, że jej rywalka cały czas robi maślane oczy do jej partnera.

Choć Franek nigdy nie zdradziłby Natalki, to zachowania Justyny nie da się przewidzieć. Nauczycielka matematyki jest nieobliczalna i robi wszystko, by doprowadzić do rozstania Mostowiakówny z przyzstojnym brunetem.

Zobacz: M jak miłość. Franek zdradzi Natalkę z Justyną

-Wiem, że mnie kochasz i że mnie nigdy nie zdradzisz... Ale też widzę, czuję, że Justyna nigdy nie będzie ci obojętna. Franek, nie wiem co mam z tym zrobić - powie zrezygnowana Natalka w 1299 odcinku "M jak miłość". Czy policjantka weźmie pod uwagę rozstanie i porzuci ukochanego, a Justyna wygra walkę o leśnika?

Na to wygląda! W nowych odcinkach "M jak miłość" Franek i Justyna prawdopodobnie już będą razem!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: