SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek walczy z rakiem. Czy Mostowiak przeżyje?

M jak miłość. Marek walczy z rakiem. Czy Mostowiak przeżyje?

14.11.2016, godz. 21:25
M jak miłość odcinek 1253, Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1253, Marek (Kacper Kuszewski) foto: TVP2

Walka Marka (Kacper Kuszewski) z rakiem trwa! Nadal będzie utrzymywał w tajemnicy chorobę przed Ewą (Dominika Kluźniak), jednakże Ula (Iga Krefft) w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" zdradzi Natalce (Marcjanna Lelek), że ich ojciec ma raka. Mostowiak po wyjeździe żony do Amsterdamu pójdzie do szpitala i dostanie wyniki badań w 1260 odcinku serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 06.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marek codziennie będzie prowadził rozmowy telefoniczne z żoną, która wyjechała na konferencję za granicę, jednakże nadal jej nie powie o czerniaku. Ewa w końcu wróci do Polski, a Mostowiak w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" będzie już po badaniach. Co wykażą?

Zobacz: M jak miłość. Justyna odzyska Franka?

- Jest pan czysty - powie mu lekarz w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" - Nie ma sensu, żeby pan tu dłużej leżał.
Okaże się, że Marek nie ma przerzutów patologicznych komórek na inne organy. Ze szpitala w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" odbierze go Ula, która jako jedyna wie o jego chorobie.
- Do czasu, jak przyjdą wyniki histopatologii mam się wyluzować i cieszyć życiem - Przekaże Mostowiak córce. Poprosi Ulę, by zabrała go do domu. Jednakże kiedy przyjadą do Grabiny w Uli coś pęknie. Będzie miała wrażenie, że Marek nie wyznał jej całej prawdy o chorobie. Zapłakaną siostrę zobaczy Natalka:
- Hej, co się dzieje?
- Tata jest chory, dziś wypisali go ze szpitala. I czuję, że nie mówi mi całej prawdy - Ula  powie Natalce wszystko, czego dowiedziała się od ich ojca. Przerażona dziewczyna odpowie:
- Musze z nim porozmawiać!
- Poczekaj, dzisiaj wróci Ewa, może tata skończu wreszcie z tymi sekretami.
Ula nie pomyli się. Mostowiak powie żonie o chorobie, która będzie na niego zła, że nic jej nie powiedział.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga kupi Kindze Kamasutrę!

Mostowiaków w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" będzie dręczyć pytanie: czy Marek przeżyje? Mężczyzna otrzyma wsparcie od swojej rodziny, jednkaże czy to wystarczy? Pomimo tego, że nie ma przerzutów, nadal będzie czekał na wyniki innych badań. Wyobrażacie sobie serial "M jak miłość" bez Marka?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: