SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pocałunek Marzenki i Anny

M jak miłość. Pocałunek Marzenki i Anny

04.02.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1198. Marzenka (Olga Szomańska), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odc. 1198. Marzenka (Olga Szomańska), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szokujący pocałunek w "M jak miłość"! Marzenka (Olga Szomańska) daje się ponieść emocjom i całuje Annę (Tamaar Arciuch). Czyżby pracownica siedliska Anny czuła do swojej szefowej coś więcej? Przecież dopiero co związała się z bokserem Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński)? W 1198 odcinku "M jak miłość" Marzenka obdarza Annę soczystym buziakiem w ramach podziękowania.

"M jak miłość" odcinek 1198 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Drugiej takiej szalonej i impulsywnej kobieta jak Marzenka nie ma w "M jak miłość"! Ukochana Andrzejka, która jest prawą ręką Anny w jej pensjonacie w siedlisku w Grabinie w 1198 odcinku "M jak miłość" zaczyna wątpić w wierność swojego chłopaka.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

A to dlatego, że przypadkiem podsłuchuje telefoniczną rozmowę Andrzejka z jakąś kobietą. Z jego słów wnioskuje, że Andrzejek ma żonę i dziecko. Dowodem ma być zdjęcie boksera z piękną blondynką i małą dziewczynką, które Marzenka znajduje w jego pokoju.

W 1198 odcinku "M jak miłość" zraniona dziewczyna postanawia odkryć całą prawdę. Ponieważ na zdjęciu jest adres Joli Lisieckiej (Gabriela Oberbek), to Marzenka chce jej złożyć wizytę. Nie zamierza bowiem żyć w niepewności podejrzewając, że jej ukochany ma żonę i córkę.

Patrz: M jak miłość. Magda żałuje ślubu z Olkiem

Anna zgadza się towarzyszyć Marzence w wyprawie do Warszawy. Pod wskazanym adresem odnajdują Jolę Lisiecką, która się okazuje bratową Andrzejka. Kobieta opowiada Marzence i Annie swoją historię. Została porzucona przez męża i teraz jest zdana na pomoc szwagra.

Ponieważ Marzenka chce ukryć przed Andrzejkiem wizytę u Joli to prosi kobietę, by nic mu o tym nie mówiła. Ale niespodziewanie bokser zjawia się u bratowej. Goście z Grabiny nie mają innego wyjścia - muszą się schować do garderoby.

A tam Annę dopadają wyrzuty sumienia, że dała się wciągnąć w śledztwo Marzenki. - Ja chyba zwariowałam - bije się w piersi Gruszyńska. Marzenka przeprasza swoją szefową. Pod wpływem chwili całuje Annę. - Fajna ta Jola, nie? Ale pani jest najfajniejsza. Bardzo dziękuję! - wyznaje szczęśliwa Marzenka.

Świadkiem pocałunku Marzenki i Anny jest Jola, która nagle otwiera drzwi garderoby, by uwolnić swoich gości z kryjówki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: