SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Aktorzy drżą o pracę. To koniec Klanu?

Klan. Aktorzy drżą o pracę. To koniec Klanu?

16.07.2016, godz. 09:10
Jesienna ramówka TVP. Gwiazdy Klanu Andrzej Grabarczyk, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz
Andrzej Grabarczyk, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz jako jedyni z obsady "Klanu" reprezentowali serial podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. "Klan" powraca na antenę Jedynki od poniedziałku, 2.09.2013. foto: Super Express

Przyszłość "Klanu" wciąż stoi pod znakiem zapytania. Umowa z TVP miała zostać podpisana do końca czerwca, ale niestety formalności nadal nie zostały dopełnione. W rozmowie z "Super Expressem" Jacek Borkowski (57 l.) i Izabela Trojanowska (61 l.) boją się, że po wakacjach serial zniknie z wizji, a oni stracą pracę.

Na planie serialu "Klan" trwa teraz przerwa wakacyjna, ale mimo to aktorzy nie mogą odpoczywać w spokoju. Nie wiedzą bowiem, czy po urlopach będą mieli do czego wracać. - Nie wiem, czy będę miał pracę, czy też nie - mówi z niepokojem Borkowski.

Patrz: Klan po wakacjach 2016. Paweł Lubicz nie umrze, ale Tomasz Stockinger nie wie co dalej z Klanem

Więcej wiary ma serialowa Monika Ross-Nawrot. - Jestem zamówiona na ostatni tydzień lipca i jak na razie nie było to odwoływane. Odnośnie do umowy nic nie wiem, może się dowiem ostatnia - mówi nam pani Iza Trojanowska.

Przeczytaj: Klan po wakacjach 2016. Jacek Borkowski ożeni się! Ślub Piotra i Beaty w nowym sezonie

Ostatni odcinek minionego sezonu pozostawił bez odpowiedzi na pytanie, czy chory na białaczkę Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger, 61 l.) umrze podczas własnego ślubu. - Nakręcone są trzy odcinki, które widzowie zobaczą po wakacjach. Paweł będzie się leczył. Scenariusze są dalej pisane, ale umowa z TVP nie jest podpisana - żali się aktor.

Wszyscy liczą, że do końca lipca umowy zostaną podpisane i będą mogli wrócić do pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: