SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Nowe odcinki serialu w jesiennej ramówce TVN

Druga szansa 4 sezon. Nowe odcinki serialu w jesiennej ramówce TVN

12.04.2017, godz. 09:00
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto: x-news

Już ruszyły zdjęcia do 4 sezonu serialu "Druga szansa"! Zajdą spore zmiany, chociażby jeżeli chodzi o osobę producenta. Pomysłodawca, Dorota Kośmicka-Gacke odchodzi od produkcji. Oprócz tego zostały podane informacje na temat rzekomego odejścia Bartłomieja Topy z serialu "Druga szansa".

"Druga szansa" 3 nowe odcinki w poniedziałki, o godz. 21.30 w TVN

Jak podaje "Świat Seriali" oraz portal Telemagazyn.pl, w związku ze wzrostem oglądalności serialu "Druga szansa", TVN zadecydowało o kontynuacji produkcji o losach Moniki Boreckiej z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W 4 serii "Drugiej szansy" zmieni się producent - pomysłodawca, Dorota Kośmicka-Gacke odchodzi!

Zobacz: Druga szansa 3, odcinek 12: Jacek jest prześladowcą Moniki

- Dla widzów mamy dobrą wiadomość: Napędzony sukcesem ostatnich odcinków, zespół scenarzystów stacji TVN intensywnie pracuje nad kolejnym sezonem! W 4. serii zobaczymy kontynuacje wątków wszystkich głównych bohaterów. Fani nie mają powodów do obaw - Bartłomiej Topa nie zniknie z serialu! - zostało wydane oświadczenie.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Małgorzata Kożuchowska ikoną stylu

Kto teraz będzie zarządzał produkcją serialu "Druga szansa"? Okazuje się, że Robert Wieczorek, odpowiedzialny również za sukces znanego i uwielbianego serialu "BrzydUla", "Na Wspólnej" czy też "Prosto w serce".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: