SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

17.04.2017, godz. 17:40
Druga szansa odc. 13. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski), Kalinka (Ewa Cecherz), Lidka (Maja Ostaszewska)
Druga szansa odc. 13. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski), Kalinka (Ewa Cecherz), Lidka (Maja Ostaszewska) foto: x-news

Maja Ostaszewska wydała oficjalne oświadczenie dotyczące odejścia z serialu "Druga szansa" na swoim Facebooku. Aktorka grająca Lidkę pożegnała się z produkcją i z fanami, by móc wystąpić w nowym serialu TVN już jesienią. Co zaś stanie się z siostrą Moniki (Małgorzata Kożuchowska) w serialu "Druga szansa"?

"Druga szansa" 4 sezon jesienią 2017

Maja Ostaszewska znika z serialu "Druga szansa", aby wystąpić w nowym serialu TVN wraz z Maciejem Zakościelnym. Krążą pogłoski, że będzie to kolejna produkcja o lekarzach. Widząc przed sobą inne perspektywy, aktorka najwyraźniej postanowiła zrezygnować z "Drugiej szansy" i dać sobie możliwość rozwoju w innym serialu.

Zobacz: Druga szansa 3, odcinek 12: Jacek jest prześladowcą Moniki

- Drodzy Widzowie, Fani "Drugiej szansy" TVN! Tak, tak, jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania... Filmowe, teatralne... Od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję, że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!

A co stanie się z Lidką w "Drugiej szansy"? Póki co możemy jedynie snuć przypuszczenia. W najlepszym wypadku wyjedzie za granicę, jak to często dzieję się z bohaterami aktorów odchodzących z serialu. W najgorszym zaś, szczególnie dla fanów Lidki z serialu "Druga szansa" scenariuszu, siostra Moniki może zostać nawet uśmiercona. Zakończenie tej historii zależy całkowicie od wizji twórców.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: