SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Jakub Zeit rzuci show-biznes i zamieszka na wsi?

Druga szansa 4 sezon. Jakub Zeit rzuci show-biznes i zamieszka na wsi?

03.07.2017, godz. 16:45
Diagnoza, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz,
Na planie serialu "Diagnoza" foto: TVN

4 sezon serialu "Druga szansa" przyniesie wiele nowych niespodzianek, ale krążą plotki, że Jakub (Rafał Królikowski) rzuci show-biznes dla swojej szkolnej miłości sprzed lat — chodzi o niejaką Kaśkę (Magdalena Różyczka), którą spotka na zlocie klasowym. Co wydarzy się w 4 sezonie serialu "Druga szansa"?

"Druga szansa" 4 sezon już we wrześniu 2017

Zdjęcia do nowego sezonu serialu "Druga szansa" już dawno ruszyły! Jak się dowiadujemy z przecieków i wywiadów, akcja przeniesie się z miasta na wielką wieś — Holendry Baranowskie. Na początku 4 serii Darek Zeit (Paweł Królikowski) rozprawi się z bolesną przeszłością i powróci do miejsca, w którym się wychował. Starszy Zeit postanawia odbudować rodzinną posiadłość i zamieszkać z dala od miejskiego hałasu. Spokoju zaczepie tam również jego młodszy brat Jakub (Rafał Królikowski), którego współpraca z Anną Starczyńską (Katarzyna Herman) stanie pod znakiem niepewności...

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Janusz Chabior dołączył do obsady. Kogo zagra?

Podczas jednej z wizyt u brata, Jakub uda się na zlot klasowy, na którym pośród dawnych kolegów z ławki wypatrzy swoją szkolną miłość. Z początku będą zaskoczeni swoim spotkaniem, ale gdy zbierze im się na wspomnienia, poczują się bardzo komfortowo w swoim towarzystwie. Kaśka (Magdalena Różyczka) jest pisarką, która uwielbia łąki, zwierzęta i otwartą przestrzeń na swojej wsi. Twierdzi, że przeszła już wiele i teraz jest twardą panią swojego losu.

ZDERZENIE DWÓCH ŚWIATÓW

Zwykła dziewczyna ze wsi zaintryguje Jakuba i od tej pory pomoc bratu stanie się pretekstem do spotkań z Kasią. Kuba będzie wyraźnie roztargany pomiędzy światem luksusu i warszawskiej kariery oraz wiejskiego spokoju i harmonii. W jakim świecie lepiej odnajdzie się Warszawski producent? Czy Kaśka coś przed nim skrywa? Wszystkiego dowiemy się już jesienią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: