SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 3 sezon online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

06.03.2017, godz. 19:59
Druga szansa 3 sezon odcinek 5, Sara (Magdalena Boczarska)
Druga szansa 3 sezon odcinek 5, Sara (Magdalena Boczarska) foto:

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 5 w TVN w poniedziałek, 13.03.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 31 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 5 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 5 (odc. 31) - streszczenie, co się wydarzy?

Basia wróciła do domu po ostatniej operacji. Lekarze określili jej stan zdrowia jako dobry, jednak dziewczyna płacze i jest niespokojna. W pracy Borecka (Małgorzata Kożuchowska) przygotowuje się do uruchomienia nowego kanału. Tymczasem światem show-biznesu wstrząsa informacja, że Dominik to prawdziwy syn Sary (Magdalena Boczarska). Reputacja aktorki zostaje poważnie nadszarpnięta, zagrożona jest promocja kanału. Prezes każe Monice naprawić szkody.

Zdaniem Starczyńskiej (Katrarzyna Herman) za całą sytuację odpowiada Zeit (Rafał Królikowski). Sara wraca do domu rodzinnego, gdzie wyjaśnia wszystko Dominikowi i prosi go o wybaczenie. Borecka dowiaduje się, że jej zastępca Jacek (Mateusz Banasiuk) - bez zgody czy konsultacji - zwolnił jednego z pracowników, a zamiast niego zatrudnił Grzegorza. Maciej (Bartosz Opania) proponuje Lidce (Maja Ostaszewska) odbycie stażu we Włoszech, u wybitnego szefa kuchni. Michał (Zdzisław Wardjen) przypadkowo poznaje prawdę o tym, kto jest ojcem Basi. Wkrótce Adam (Bartłomien Topa) oznajmia Monice, że chce, żeby córka nosiła jego nazwisko. Kiedy ta informacja dociera do Marcina, przeprowadza z ukochaną poważną rozmowę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: