SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Awantura w mieszkaniu Moniki. Adam chce, by Basia dostała jego nazwisko

Druga szansa 3 sezon. Awantura w mieszkaniu Moniki. Adam chce, by Basia dostała jego nazwisko

06.03.2017, godz. 20:00
Druga szansa 3 sezon odcinek 5, Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 sezon odcinek 5, Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam (Bartłomiej Topa) foto:

Adam (Bartłomiej Topa) obiecywał się nie wtrącać, ale dobro Basi będzie dla niego najważniejsze. W 3 sezonie serialu "Barwy szczęścia" Swensson wprowadził się do mieszkania tuż obok Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Marcina (Bartłomiej Świderski). Teraz Swensson zniszczy ich miłosną sielankę i zacznie się wtrącać w ich życie. W 5 odcinku "Drugiej szansy"3, gdy zażąda by Basia nosiła jego nazwisko, Kryński wyprowadzi się z domu!

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 5 w poniedziałek 13.03.2017 o godzinie 21.30 na antenie TVN

W 3 sezonie "Drugiej szansy" Marcin obiecał opiekować się Moniką i Basią bez względu na to, kto okaże się ojcem dziewczynki. Ojcem okazał się Adam, a jego zachowanie zacznie wyprowadzać Kryńskiego z równowagi. Lekarz oświadczył się Boreckiej, zamieszkał z nią i zaakceptował nawet fakt, że wychowuje nie swoje dziecko. Tymczasem Swensson robi wszystko, żeby zniszczyć ich miłosną sielankę.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Adam zostanie sąsiadem Moniki i Marcina

W 5 odcinku "Drugiej szansy"3 Adam pod nieobecność Moniki odwiedzi Marcina w mieszkaniu i zażąda, by Basia otrzymała jego nazwisko. Przy okazji ojciec lekarza, który akurat u niego będzie, dowie się, że maleńka dziewczynka wcale nie jest jego wnuczką.

Marcin wyprosi rywala z mieszkania, a gdy Monika wróci z pracy urządzi jej poważną rozmowę. Na skutek awantury, niedomówień i sprytnych posunięć Adama, Kryński wyprowadzi się od Moniki! Czy to koniec ich związku w 3 sezonie "Drugiej szansy" na antenie TVN?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: