SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Adam będzie walczyć o prawo do opieki nad córką?

Druga szansa 3 sezon. Adam będzie walczyć o prawo do opieki nad córką?

24.01.2017, godz. 16:00
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Adam (Bartłomiej Topa) foto:

Najuważniejsi czytelnicy i fani serialu "Druga szansa" wiedzą już, że to właśnie Adam Swensson (Bartłomiej Topa) jest ojcem dziecka Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska). Mała Basieńka przyjdzie na świat w 3 sezonie "Drugiej szansy", a były kochanek Moniki, który okazał się brutalem, zacznie nalegać na badania DNA. Gdy okaże się, że Basia jest jego córeczką, nie odpuści! Swensson będzie chciał być obecny w życiu swojego dziecka.

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 już w poniedziałek 13 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN

W 3 sezonie "Drugiej szansy" Adam zażąda badań DNA, bo będzie podejrzewać, że Basia jest jego córeczką. Przypuszczenia Swenssona potwierdzą się, ale to nie znaczy, że Monika będzie chciała z nim stworzyć rodzinę.

To z Marcinem (Bartłomiej Świderski) znów zacznie się jej układać. Kryński poprosi ukochaną nawet o rękę! Adam jednak nie odpuści i będzie chciał być obecny w życiu Moniki i ich wspólnego dziecka.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

- Pojawiam się w trzecim sezonie. Chyba nie jest już tajemnicą, że nasza relacja rozwija się dość intensywnie i nie do końca w pozytywnych klimatach. Stoimi po dwóch stronach barykady. Łączy nas bardzo piękna życiowa historia. Kontakt z Moniką będę miał nieustający. Zmieniłem też pracę, ciągle w mediach - powiedział Bartłomiej Topa w jednym z najnowszych  wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: