SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika nie może zapomnieć o Marcinie - ZWIASTUN

Druga szansa 2 sezon. Monika nie może zapomnieć o Marcinie - ZWIASTUN

05.08.2016, godz. 11:15
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) nie będzie mogła pogodzić się z tym, że Kinga (Tamara Arciuch) próbuje odzyskac męża. Marcin (Bartłomiej Świderski) był dla niej bardzo ważny, ale ich miłosną sielankę przerwała właśnie była żona lekarza. Kinga nie poddaje się i zamierza walczyć, a Monika? W 2 sezonie "Drugiej szansy" nie zabraknie momentów zwątpienia. Borecka będzie musiała nauczyć się żyć bez ukochanego, ale długo nie będzie mogła o nim zapomnieć.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Co będzie z Moniką i Marcinem w nowych odcinkach "Drugiej szansy"2? Kinga powoli rujnuje ich miłosną sielankę, a będzie tylko gorzej. Żona lekarza jest bezwzględna i wykorzysta swoją chorobę by go odzyskać!

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Sara ma syna i naprawdę nazywa się Krysia

Tymczasem Monika nie będzie mogła o nim zapomnieć. Ich wspólny wyjazd na Islandię najwyraźniej nie dojdzie do skutku, ale to jeszcze nic. Kinga spotka się z rywalką i powie jej szczerze, że nie odpuści.

Borecka będzie załamana i nie będzie dnia, w którym nie myślałaby o ukochanym. - Jak kogoś kochasz to nie możesz się nagle odkochać i zakochać się w kimś innym - zauważy Igor (Paweł Domagała) podopieczny Moniki.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

Marcin nieświadomy tego, że Kinga knuje za jego plecami, oczywiście wyzna Monice miłość, ale te słowa niewiele będą znaczyć. Aktor sam zdradził, że jego bohater skupi się na rodzinie, a Monika pójdzie w odstawkę... Szkoda.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu "Drugiej szansy" w TVN >>>


 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: