SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski półnago w łóżku z Katarzyną Herman - ZDJĘCIA

Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski półnago w łóżku z Katarzyną Herman - ZDJĘCIA

07.10.2016, godz. 11:34
Druga szansa odc 8 Anna (Katarzyna Herman) Kamil (Mikołaj Roznerski)
Druga szansa odc 8 Anna (Katarzyna Herman) Kamil (Mikołaj Roznerski) foto: x-news

Mikołaj Roznerski w odważnych scenach w serialu "Druga szansa"! To będzie gorąca noc Anny (Katarzyna Herman) i jej nowego kochanka Kamila (w tej roli Mikołaj Roznerski)! W 8 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Anna skusi Kamila na namiętny seks. A po wspólnej nocy zostawi mu pieniądze za seks. Kim jest Kamil z "Drugiej szansy" i co go połączy ze słynną menadżerką?

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 8 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Anna Starczyńska z "Drugiej szansy" uwikła się w romans ze sporo młodszym mężczyzną. Widzowie zobaczą ją w łóżku z półnagim, przystojnym Kamilem w 8 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy". Mikołaj Roznerski zagra młodego aktora i szybko coś zaiskrzy pomiędzy nim, a znaną agentką gwiazd.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Monika i Marcin wylądują razem w łóżku. Czy wrócą do siebie?

Postać Kamila będzie stawiać dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. Na swojej drodze spotka Starczyńską, sporo starszą od niego kobietę. Nie minie dużo czasu, a Kamil zauroczy się Anną. Zresztą z wzajemnością! Różnica wieku im nie przeszkodzi, by pójść ze sobą do łóżka. Jednakże później mogą pojawić się komplikacje...

Starczyńska już od dłuższego czasu żyje bez mężczyzny. Jeżeli już jakiś sie pojawi, to na krótko, jedna noc, układy bez emocji. Dlatego też rano, kiedy obudzi się u boku aktora pogrążonego we śnie usiądzie na łóżku i zacznie myśleć o tym, co się stało.

Po chwili stwierdzi, że również ta relacji skończy się podobnie do poprzednich. Z tego względu postanowi zostawić kilka banknotów i obsypie nimi Kamila. Ubierze się i postanowi, że to już się nie powtórzy. Szokiem dla niej będzie, kiedy aktor zdenerwuje sie na nią, że dała mu pieniądze za seks.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Marcin wyjedzie z Kingą do Bostonu?

Anna spodoba się Kamilowi, zresztą z wzajemnością. Starczyńska wyzna mu, że już długi czas nie miała przy swoim boku mężczyzny. - Szykują się komplikacje, zarówno emocjonalne i finansowe - powiedział w jednym z wywiadów Mikołaj Roznerski. Czy pomiędzy Kamilem i Anną wydarzy się coś więcej, niż tylko przelotny seks, zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Druga szansa".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: