SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, po wakacjach: Marta jednak umrze? Nowe fakty!

Barwy szczęścia, po wakacjach: Marta jednak umrze? Nowe fakty!

05.06.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1561, Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odcinek 1561, Marta (Katarzyna Zielińska), foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach Marta wpadnie w ogromne kłopoty! Katarzyna Zielińska znika z serialu "Barwy szczęścia". Już wiadomo, że Marta wyjedzie do Białegostoku wraz z Piotrem (Piotr Jankowski). Okazuje się jednak, że to nie koniec wątku Chowańskiej w "Barwach". Co wydarzy się po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia"?

Katarzyna Zielińska po wakacjach odchodzi z "Barw szczęścia"

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" Artur (Jacek Rozenek) powróci do Polski. Kiedy wejdzie do domu, nie zastanie w nim ani żony, ani Ewuni (Gabriela Ziembicka). Dowie się, że Marta wyjechała do Białegostoku z Piotrem... Chowański postanowi uratować swoje małżeństwo i ruszy za Martą. Jak podaje "Tele Tydzień", produkcja "Barw szczęścia" oznajmiła, że wątek Katarzyny Zielińskiej zniknie dopiero za parę miesięcy.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Według "Tele Tygodnia" Artur odnajdzie swoją ukochaną. Niestety, Marta nie będzie chciała przyjąć męża z powrotem, a kilka dni później zniknie bez śladu! Na dodatek, nie będą to zwyczajne okoliczności. W końcu wyjdzie na jaw, że Marta w "Barwach szczęścia" żyje, jednakże będzie miała bardzo poważne kłopoty związane na dodatek z Igą (Ada Fijał).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: