SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1483 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1483 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

30.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1483 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1483 w TVP2 w środę, 31.08.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1483 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1483 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1483 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1483 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1483 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) przyjmuje do siebie Radka (Filip Kosior), który nie ma gdzie się podziać. Przekazuje też Urszuli (Bożena Stachura), że jej córka okradła chłopaka. Wkrótce wychodzi na jaw, że Julita (Katarzyna Sawczuk) za pieniądze Radka ufundowała matce wycieczkę do Paryża.

Do Pawła (Mateusz Rzeźniczak) docierają wieści o problemach Iwony (Izabela Zwierzyńska) z narzeczonym. Widzi w tym swoją szansę. Zagląda do Pyrków, by dziewczynę pocieszyć. Niestety na Zacisznej zjawia się też Adrian (Bartłomiej Świderski). Między mężczyznami dochodzi do bójki. Agata (Natalia Zambrzycka) ma żal do Piaseckiego, że traktuje ją jak koleżankę. Wie, że bardziej podoba mu się jej starsza siostra.

Sandra (Paulina Koenda) i Michał przychodzą do Tomalów, by odwiedzić córkę. Andrzejowi (Bartłomiej Nowosielski) nie podoba się, że jego ukochana już pogodziła się ze stratą dziecka. Kajtek (Jakub Dmochowski) - wbrew ojcu dziewczyny - nadal spotyka się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska). W trakcie wspólnej nauki nastolatków do domu Władka (Przemysław Stippa) przychodzi Szczepan (Arkadiusz Janiczek). To oznacza kłopoty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: