SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1444 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1444 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

26.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol)
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1444 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1444 w TVP2 w środę 27.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1444 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1444 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1444 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1444 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1444 - streszczenie, co się wydarzy?

Hubert (Marek Molak) przydziela Amelię do pracy w nowym biurowcu, na piętrze wynajmowanym przez australijską firmę Ausdel. Mimo późnej pory kobieta nie może rozpocząć sprzątania, gdyż w swoim gabinecie wciąż siedzi prezes Bruno Stański.

Listonosz przynosi Sabinie *Barbara Kurzaj) list polecony. To wezwanie na rozprawę, która ma ustalić relacje rodzinne łączące Sandrę (Paulina Komenda) i Maję (Lena Parol). Tomalowa wpada w panikę. Boi się, że Wojciechowska odbierze jej córkę, a chory na serce Andrzej (Bartłomiej Nowosielski) nie wytrzyma takiego ciosu.

Waleria (Ewa Ziętek) nie może skontaktować się z Bartkiem (Bartosz Gelner), który tego dnia miał wrócić z Tajlandii. Wieczorem u Górków zjawia się Kornelia (Katarzyna Herman). Ma dla nich szokującą wiadomość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: