SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1396 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1396 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

10.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odcinek 1395. Waleria (Ewa Ziętek), Leon Małkowski (Włodzimierz Matuszak)
Barwy szczęścia odcinek 1395. Waleria (Ewa Ziętek), Leon Małkowski (Włodzimierz Matuszak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1396 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1396 w TVP2 w czwartek, 11.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1396 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1396 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1396 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1396 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1396 - streszczenie, co się wydarzy?

Nina (Aleksandra Popławska) jest w fatalnym nastroju, odkąd na jaw wyszły przekręty Jacka. W firmie Elsner musi stawić czoła spotkaniu z mężem i jego prawnikiem. Nie może uwierzyć w zuchwałość Jacka, który oskarża Marka (Marcin Perchuć) o podrzucenie mu kompromitujących danych i nadal próbuje przekonywać ją o swojej uczciwości.

Klemens (Sebastian Perdek) odkrywa, że Oliwier (Mikołaj Krawczyk) nie podpisał umowy najmu na uzgodniony z nim i Natalią (Maria Dejmek) lokal. Dochodzi do wniosku, że prawnik chce ich oszukać, ale Zwoleńska nie podziela obaw kolegi. Jest zachwycona nową lokalizacją wybraną przez Jakubczyka. Gdy Oliwier zaprasza ją na drinka, z radością przyjmuje propozycję.

Waleria (Ewa Ziętek) chce przez kilka dni pomieszkać z synem. Nadal boi się Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i nie zmierza nocować w swojej starej sypialni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: