SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1649: Julita dla sławy pójdzie do łóżka z piłkarzem

Barwy szczęścia, odcinek 1649: Julita dla sławy pójdzie do łóżka z piłkarzem

03.04.2017, godz. 11:00
Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk
Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nowy podopieczny Darka (Andrzej Niemyt), Józef Sałatka (Patryk Pniewski), spotka się po raz pierwszy z Julitą (Katarzyna Sawczuk). Już na pierwszym spotkaniu młody piłkarz spodoba się masażystce do stopnia, w którym w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaczną uprawiać seks w klubie fitness! Julita nie zrobi tego bezinteresownie...

"Barwy szczęścia" odcinek 1649 - we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Julita po raz pierwszy spotka się z Józefem Sałatką, nowym podopiecznym Darka. Młody piłkarz zacznie uskarżać się na bóle, więc Władek (Przemysław Stippa) zaproponuje ukochanemu, żeby zapisał młodego piłkarza na masaż... oczywiście do Julity.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1640: Łukasz trafi do łóżka z Umińską?

W 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józef początkowo nie przypadnie do gustu masażystce.
- Co to za wieśniak? - napisze sms do Darka.
- To przyszłość polskiego futbolu, dbaj o niego.

I, jak podaje "Świat Seriali", zadba o niego w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dosyć nietypowo, jak na pierwsze spotkanie! Kiedy zobaczy piłkarza bez ubrań, nie będzie mogła odwrócić wzroku. Zacznie go komplementować i na końcu da swój numer. Sałatka zjawi się jeszcze tego samego dnia, wieczorem w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Nie mówiąc nic, zaczną się namiętnie całować.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1636: Hubert pocieszy się po odejściu Klary?

Po chwili dojdzie pomiędzy nimi do zbliżenia. Następnego dnia historia się powtórzy... Julita odwoła wszystkie pozostałe spotkania z klientami, by móc ponownie uwieść przystojnego piłkarza. Przed oczami będzie miała jeden cel - zostaniu WAG, czyli żoną, bądź narzeczoną piłkarza.

- Żeby było jasne, masz stać się sławnym piłkarzem, jeśli chcesz, żebym z tobą była - powie Julita bez ogródek. Naiwny Sałatka będzie się jeszcze z tego cieszył...

Sława, pieniądze i rajskie życie - u boku Józefa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: