SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1639: Hubert potrzebuje pomocy. Ula zostanie nianią Marysi

Barwy szczęścia, odcinek 1639: Hubert potrzebuje pomocy. Ula zostanie nianią Marysi

09.04.2017, godz. 13:08
Barwy szczęścia odcinek 1636, Ula (Anna Karwan), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odcinek 1636, Ula (Anna Karwan), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1639 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) uzna, że już nie daje rady sobie sam z siostrami z opieką nad małą Marysią. Zacznie poszukiwania niani, które z początku okażą się nieowocne. Kiedy znowu spotka Ulę (Anna Karwan), to czy na nią padnie jego wybór w 1639 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1639 - we wtorek, 11.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1636 odcinku serialu "Barwy szczęścia", w "Feel Good" Hubert zauważył młodą i bardzo utalentowaną piosenkarkę i gitarzystkę, Ulę. Jej występ zrobił na nim świetne wrażenie i kiedy w 1639 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ponownie odwiedzi lokal, postanowi złożyć jej pewną ofertę.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1651: Magda ukryje ciążę przed Sebastianem

Hubert coraz mniej daje sobie radę z domem i córeczką. Chociaż siostry mu pomagają, to jednak i tak ciężko jest się wszystkim zająć. Pyrka przez to wszystko zaczął mieć problemy z alkoholem... W 1639 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zdecyduję się zatrudnić opiekunkę do dziecka. Zahaczając o "Feel Good" usłyszy, jak Ula śpiewa w 1639 odcinku serialu "Barwy szczęścia" jedną z jego piosenek. Chociaż nie jest wprost powiedziane w jaki sposób dojdzie do zatrudnienia dziewczyny, to z pewnością potwierdza to fragment wywiadu z Anną Karwan:

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1637: Angela i Eryk planują zemstę?

- Ula będzie kelnerką w Feel Good i opiekunką dziecka Huberta Pyrki. Masz podobne doświadczenia zawodowe?
- Robiłam dokładnie to samo, co moja bohaterka. Gdy miałam dziewiętnaście lat, pracowałam w Cafe Kulturalna przy Teatrze Dramatycznym w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W ciągu dnia byłam kelnerką, a wieczorami grywałam tam koncerty do kapelusza, jak Ula, która będzie pracować i występować w Feel Good. Kilka lat wcześniej opiekowałam się dziećmi - odpowiada aktorka w rozmowie z Kubą Zajkowskim.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: