SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sebastian i Magda planują dziecko

Barwy szczęścia. Sebastian i Magda planują dziecko

10.02.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia Magda (Honorata Witańska) Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia Magda (Honorata Witańska) Sebastian (Kacper Krupski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Tak, w końcu do tego dojdzie! W 1602 oidcnku serialu "Barwy szczęścia" Sebastian (Kacper Krupski) postanowi oświadczyć się Magdzie (Honorata Witańska). Jego ukochana oczywiście powie "tak". Oprócz tego Sebastian w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaproponuje Magdzie, by zostali rodzicami!

"Barwy szczęścia" odcinek 1602 - piątek, 17.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Magdę w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" czeka duża niespodzianka! Jej ukochany wreszcie uzna, że czas, by zajęli się sobą i przeszli na następny etap ich związku. Kocha ją z całego serca i postanowi jej się oświadczyć!

Zobacz: Barwy szczęścia. Sylwia owinęła sobie Marka wokół palca

- Jesteś wspaniałą kobietą... I już czas, żebyśmy pomyśleli tylko o nas - Wyzna Sebastian w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Ma trochę racji, ponieważ ostatni czas poświęcał Angeli (Helena Englert) i jej różnorakim problemom. W końcu dziewczyna nie miała łatwo. Zaaklimatyzowanie się w obcym kraju, później sprawa z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtkiem (Jakub Dmochowski). No i jeszcze ostatnie przejście na nauczanie domowe. Teraz jednak, kiedy córka Sebastiana sobie całkiem nieźle radzi, czas pomyśleć o ukochanej.
- Już raz mi się oświadczałeś… - odpowie mu Magda w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia".
- Ale nie miałem wtedy pierścionka! I robię to drugi raz, bo z całego serca chcę, żebyś była moją żoną i żebyśmy mieli dziecko…
- Ja też tego chcę… - Magda zgodzi się z przyszłym mężem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka sięgnie po leki na uspokojenie

Nie wiadomo jeszcze, kiedy wyznaczą termin ślubu, ale zapewne już niedługo zaczną starania o dziecko! Ciekawe, jak na wieść o rodzeństwie zareaguje Angela. Będzie radowała się szczęściem ojca, czy zrobi się zazdrosna o nadchodzącego maluszka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: