SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena i Adrian będą mieli dziecko!

Barwy szczęścia. Bożena i Adrian będą mieli dziecko!

14.12.2016, godz. 09:00
Barwy szczęścia odcinek 1554 Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odcinek 1554 Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: TVP2

To będzie szok dla Bożeny (Marieta Żukowska)! Po gorących chwilach uniesień spędzonych z seksoholikiem Adrianem (Sambor Czarnota), w 1574 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Wiśniewska dowie się czegoś, co kompletnie odmieni jej życie. Po serii zasłabnięć, pójdzie na badania... Jaką decyzję podejmie w 1547 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1574 - piątek, 6.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Wszystko zacznie się, gdy Wiśniewskiej zaczną dokuczać pewne, typowe dla ciąży, dolegliwości. W 1574 odcinku serialu "Barw szczęścia" Wiśniewski (Kazimierz Mazur) zacznie bardzo martwić się o córkę, jednakże ta zapewni go, że to tylko przemęczenie. Ojciec na chwilę się uspokoi.

Zobacz: Barwy szczęścia. Paweł wciągnie Agatę do sekty?

Do czasu, gdy w 1574 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć) nie wprowadzi Bożeny do domu, trzymając mdlejącą blondynkę resztkami sił! Okaże się, że zemdlała w pracy. W efekcie Wiśniewski wpadnie na iście "genialny" pomysł - niech Stański (Lesław Żurek) zawiezie jego ukochaną córeczkę do szpitala, by zbadał ją Świderski... Ma fantazję, prawda?

Oczywiście Bożena natychmiast odrzuci ten pomysł. Powie Wiśniewskiemu, że ona sama chce pójść do przychodni. Po wyznaniu Adriana na pewno nie chce się z nim już dłużej widywać. Blondynka zacznie za to podejrzewać w 1574 odcinku serialu "Barwy szczęścia", co może być przyczyną jej złego stanu zdrowia. Zamiast do przychodni, wybierze się do apteki. Gdy już wróci, skłamie Wiśniewskiemu, że była u lekarza, że to tylko przemęczenie, jednakże chwilę później zamknie się w łazience.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Co się stanie z Martą Walawską?

Wyjmie z aptecznej siatki test ciążowy i już chwilę później, w 1574 odcinku serialu "Barwy szczęścia", po jego wykonaniu dowie się, że będzie miała dziecko! Widząc dwie kreski na pasku testowym, w oczach staną jej łzy. Szybko wyrzuci test do kosza, by ojciec nie zauważył, co zrobiła. Postanowi nikomu nie mówić o swoim błogosławionym stanie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: