SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali Tragedia w Pierwszej miłości. Emilka rozpacza po śmierci Patryka!

Tragedia w Pierwszej miłości. Emilka rozpacza po śmierci Patryka!

14.12.2011, godz. 19:32
Pierwsza miłość
foto: ATM Grupa

Emilka przeżywa ciężkie chwile. Dowiedziała się, że Patryk zmarł, a jego syn trafił do domu dziecka. Czy otrząśnie się z tej tragedii i będzie walczyć o Mirka przekonamy się w najbliższych odcinkach „Pierwszej miłości”.

Po rozstaniu z Patrykiem (Łukasz Dziemidok 31 l.), Emilka (Anna Ilczuk 30 l.) nie może znaleźć sobie miejsca w domu. Chłopak rozstał się z ukochaną i poleciał do Londynu, by być bliżej syna (Maurycy Torbicz), o którego istnieniu niedawno się dowiedział. Jednak dziewczyna ma nadzieję, że Patryk wróci do niej razem z Mirkiem. Nie podejrzewa nawet, że już nigdy się nie zobaczą.

Przeczytaj koniecznie: Dramat w Pierwszej miłość: Anna straci dziecko!

Już wkrótce Emilka przeżyje wielką tragedię. Dowie się, że Patryk miał groźny wypadek i walczy o życie. Mimo starań lekarzy, Patryk umrze.

Patrz też: QUIZ: Jak dobrze znasz serial Pierwsza miłość?

Zrozpaczona dziewczyna, nie będzie mogła pogodzić się ze stratą ukochanego. Jednocześnie będzie chciała pomóc Mirkowi, który po śmierci ojca trafi do domu dziecka, gdyż krewni z rodziny jego matki go nie chcą. Czy uda jej się adoptować chłopca? Czy razem wrócą do Wadlewa?

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: