SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali "Rodzinka.pl" 6 sezon dopiero jesienią 2014. Rodzinka Boskich powróci za rok

"Rodzinka.pl" 6 sezon dopiero jesienią 2014. Rodzinka Boskich powróci za rok

07.12.2013, godz. 10:05
Rodzinka.pl. Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Kacper (Mateusz Pawłowski), Kuba (Adam Zdrójkowski), Tomek (Maciej Musiał)
foto:

Koniec "Rodzinki.pl"?! Czy będzie 6 sezon "Rodzinki.pl"? Serial o rodzinie Boskich znika, ale nie na zawsze. Produkcja robi sobie jedynie przerwę z powodu konieczności poświęcenia się obowiązkom szkolnym przez najmłodszych aktorów. Kiedy nowe odcinki "Rodzinki.pl"? "Rodzinka.pl" 6 sezon już jesienią 2014!

Ostatni odcinek 5 sezonu "Rodzinki.pl" nie oznacza pożegnania z Boskimi. W marcu 2014 serial "Rodzinka.pl" zastąpi nowy sitcom "Baron24". Ci, którzy przywiązali się do produkcji o perypetiach Natalii (Małgorzata Kożuchowska), Ludwika (Tomasz Karolak) oraz ich dzieci mogą spać spokojnie. To jeszcze nie koniec "Rodzinki.pl"!

Przeczytaj koniecznie: "Baron24" zamiast "Rodzinki.pl"

"Rodzinka.pl" 6 sezon - kiedy nowe odcinki?

- Ze względu na rytm produkcji oraz obowiązki szkolne młodych aktorów "Rodzinki", musimy robić przerwy w produkcji. Oznacza to, że wiosną 2014 r. kolejnej edycji serialu nie będzie. Chcemy, żeby "Rodzinka" wróciła jesienią - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

Zobacz: "Rodzinka.pl" 5 sezon. Nowa dziewczyna Kuby Boskiego. Paula kontra Agata - która ładniejsza?

Z powodu konieczności poświęcenia się obowiązkom szkolnym przez najmłodszych aktorów "Rodzinka.pl" już raz przerwała emisję. Wtedy właśnie zamiast serialu o Boskich nadawano komediowy serial "Ja to mam szczęście!"

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Rodzinka.pl"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: