SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali ''Na Wspólnej''. Igor dla córki rzuci posadę naczelnego

''Na Wspólnej''. Igor dla córki rzuci posadę naczelnego

02.01.2014, godz. 09:03
Na Wspólnej. Julka (Lena Jonik)
Na Wspólnej. Julka (Lena Jonik) foto: nawspolnej.tvn.pl

Po śmierci ukochanej Magdy (Karolina Nolbrzak), Igor (Kuba Wesołowski) jeszcze długo nie dojdzie do siebie. Sytuacja jest ciężka. Mężczyzna czuje, że wszystko jest na jego głowie. Dlatego właśnie Igor z "Na Wspólnej" musi wybrać - praca czy Julka (Lena Jonik). W 1844 odcinku serialu ''Na Wspólnej'' Nowak postanawia poświęcić swoje życie opiece nad małą Julką.

''Na Wspólnej'' 1844 odcinek - czwartek, 2.01.2014, o godz. 20.05 w TVN

Po śmierci Magdy, Igorowi bez wątpienia jest ciężko. Mężczyzna podejmuje bardzo ważną decyzję. W 1844 odcinku "Na Wspólnej" Nowak chce zrezygnować z posady naczelnego.

Zobacz: "Na Wspólnej". Smolny grozi Kindze. Szef zgotuje jej piekło w pracy

To na nim polegać będzie teraz Julka. Chłopak musi zagwarantować córce bezpieczeństwo i opiekę. Igor czuje się zmęczony. Postanawia wyjechać wraz z Julką w góry. Czy to dobry pomysł? Ewa odwodzi Igora od tego pomysłu. Matka proponuje Igorowi, żeby zaczekał aż Artur (Janusz Chabior) wróci ze zwolnienia. Jednak to nie przekonuje Igora.

To już nie jego sprawa. Nowak postanowia - trzeba znaleźć nowego redaktora naczelnego. Czy Igor faktycznie zrezygnuje z pracy w redakcji? Czy poświęci swoją karierę dla córki?

Przeczytaj: ''Na Wspólnej''. Igor straci córkę. Rodzice Magdy zabiorą mu Julkę?

Kiedy o planach Igora dowiadują się rodzice Magdy (Ewa Serwa, Cezary Domagała) ... nie są zadowoleni. Nie kryją oburzenia, że mężczyzna chce wyjechać z ich wnuczką na tak długo. Twierdzą, że Igor chce ich odizolować od Julki. Żebrowscy nalegają, żeby konsultować z nimi sprawy dotyczące wychowania Julki. Czy nie wtrącają się za bardzo? Dziadkowie chcą przejąć prawo do opieki nad małą Julką!

Co teraz? Czy Igor zostawi pracę i zajmie się wychowaniem Julki? Czy dziadkowie zabiorą mu prawa do opieki nad córką?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: