Za marzenia online ostatni odcinek 13 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

2018-06-04 11:24 oprac. Ag
Za marzenia odc. 13. Zosia (Maja Bohosiewicz), Szymon (Kamil Kula)
Autor: Lidia Sokal/FormaProduction Za marzenia odc. 13. Zosia (Maja Bohosiewicz), Szymon (Kamil Kula)

"Za marzenia" ostatni odcinek 13 online za darmo w internecie na vod tvp.pl dopiero po premierze w telewizji. "Za marzenia" odc. 13 ostatni w telewizji w poniedziałek, 4.06.2018, o godz. 21:50 w TVP2. "Za marzenia" odc. 13 przed premierą w TVP2 jest płatny. "Za marzenia" odcinek 13 online - oto link:

Zobacz: "Za marzenia" odcinek 13 ONLINE ZA DARMO na vod.tvp.pl

"Za marzenia" ostatni odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

W Warszawie niespodziewanie pojawia się Ewa (Monika Krzywkowska), matka Zosi (Maja Bohosiewicz). Kobieta padła ofiarą oszusta i została bez dachu nad głową. Tymczasem w pracy Zosia kolejny raz próbuje pomóc Rafałowi (Hubert Wiatrowski). Okazuje się, że nauczyciel matematyki, Walczak (Tomasz Dedek), chce, by siostra małego straciła prawo do opieki nad nim. Chłopiec, przerażony myślą o tym, że może trafić do domu dziecka, uciekł.

Zosia i Szymon (Kamil Kula) odnajdują go w końcu w opuszczonej fabryce. Gwiazdor ma na miejscu wypadek: wpada do piwnicy i znajduje niewybuch. Tymczasem pan Szczepan (Marcin Perchuć) pomaga Bartkowi (Piotr Nerlewski) i Agacie (Renata Gosławska) przebudować wynajmowany przez nich lokal na bar wegetariański. Sokół urządza Ance (Anna Karczmarczyk) przed wyjazdem do Bangkoku szaloną imprezę pożegnalną.

Najnowsze