Uwodzicielki z seriali. Jak zdobywają facetów bohaterki "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Lekarzy"- zdjęcia

2013-06-29 18:57 Ag

Bohaterki serialu do perfekcji opanowały sztukę uwodzenia mężczyzn. Małgosia (Joanna Koroniewska) i Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" mogą się pochwalić długą listów kochanków i mężów. Hana Goldberg (Kamilla Baar) i Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) z "Na dobre i na złe" zgrywając ofiary zdobywają lekarzy z Leśnej Góry, a Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) przyciąga wszystkch mężczyzn. Jak atakują kusicielki z seriali i dlaczego mężczyźni tak łatwo wpadają w ich pułapki?

Każda z bohaterek seriali ma inną technikę flirtowania z przedstawicielami płci przeciwnej, ale efekt zawsze jest ten sam - mężczyźni padają im do stóp! W czym tkwi ich sekret kokietowania facetów? Dlaczego tak łatwo udaje im się rozkochać w sobie lub przynajmniej na pewien czas oczarować mężczyzn? Bierzemy pod lupę najbardziej wyróżniające się serialowe kusicielki i staramy się ujawnić ich tajemnicę uwodzenia.

>>> Najseksowniejsi aktorzy z telenowel. Latynoskie ciacha pokazują boskie ciała - zdjęcia

1. Małgosia i Marta z "M jak miłość" - wiejska dziewczynka i poważna sędzina
Siostry Mostowiak są bystre, inteligentny i na pewno nie można im odmówić urody, ale posiadają w rękach potężną broń. Są mistrzyniami w zaciąganiu facetów do ołatrza.

Gosia, przez ojca zwana pieszczotliwie Myszką, czaruje facetów swoją niewinnością i urokiem wiejskiej, szlachetnej dziewczyny. Tak udało jej się złapać pierwszego męża Michała Łagodę (Paweł Okraska) i pierwszego kochanka Badeckiego (Rafal Mroczek). Później był jeszcze m.in. pisarz Napiórkowski (Waldemar Kownacki) i  Stefan (Steffen Moller).

Marta działa w inny spósób. Powazna pani sędzia udaje niedostępną, pochłoniętą obowiązkami służbowymi strażniczkę praworządności, dla której dzieci są najważniejsze. Co ciekawe mężczyznom nie przeszkadzają nawet jej ciągłe bóle głowy, zmęczenie, złe samopoczucie.

>>> Na dobre i na złe. Hana Goldberg rozkwitła przy Piotrze. Metamorfoza Hany z Na dobre i na złe - zdjęcia

 

2. Agnieszka z "M jak miłość" - ognista prokuratorka
Prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) jest postrachem nie tylko groźnych przestępców, ale także wszystkich mężczyzn z rodziny Chodakowskich. Tomek (Andrzej Młynarczyk) nawet po ślubie z Małgosią nie może się w niej odkochać, Grzegorz (Wojciech Majchrzak) o mały włos nie wpadł w jej sidła, a zakochany Marcin (Mikołaj Roznerski) dał się jej totalnie zdominować.

Seksowna rudowłosa pani prokurator imponuje mężczyznom pewnością siebie, życiową zaradnością i samodzielnością. Ale Agnieszka tylko stwarza pozory, że nikogo nie potrzebuje.

3. Madzia i Iza z "M jak miłość" - słodka przyjaciółka i namiętna szefowa
Była i obecna kochanka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) to zupełne przeciwieństwa. Madzia dla swojego Pawełka nie szczędzi czułych i słodkich słówek, a Iza swoją stanowczością i dominującym charakterem potrafi go okiełznać. Obie osiągały swój cel - Paweł był na każde ich zawołanie.

>>> Uwodziciele z seriali. Ranking największych serialowych podrywaczy

 

4. Hana Goldberg z "Na dobre i na złe" - twarda i pełna uroku
Piękna pani doktor ginekolog z Leśnej Góry, która pochodzi z Izraela to typ odważnej kobiety potrafiącej sobie radzić z największymi życiowymi tragediami. Tak właśnie Hana Goldberg (Kamilla Baar) oczarowała Piotra Gawryłę (Marek Bukowski) i psychiatrę Szymona Dryla (Piotr Stramowski). Nawet dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) nie może się wyzwolić spod jej uroku.

Bezpośrednia, zaradna i nowoczesna Hana, genialna ginekolog, z determinacją walcząca o zdrowie swoich pacjentek i ich nienarodzone dzieci wygrywa walkę o serce mężczyzn, nawet wtedy gdy się specjalnie nie stara.

5. Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe" - samotna i bezbronna
Internistka Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) nie musiała zbyt długo kusić Witka Latoszka (Bartosz Opania), by odtrącony przez Lenę lekarz zdecydował się na skok w bok. Pracowita i wrażliwa Agata zdobyła Latoszka swoją bezradnością, postawą samotnej i opuszczonej ofiary, która mimo usilnych starań nie może znaleźć tego jedynego mężczyzny życia.

Jej związek z Przemkiem (Marcin Rogacewicz) nie przetrwał, a małżeństwo z Pawłem Lewickim (Maciej Marczewski) skończyło się katastrofą gdy wyszło na jaw, że mężczyzna jest chorym psychicznie bigamistą.

6. Alicja Szymańska z "Lekarzy"
Młoda i piękna Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) z "Lekarzy" marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Jest optymistką, która kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Zdecydowana na sali operacyjnej, kiedy w grę wchodzi zdrowie i życie pacjentów.

Prywatnie jest czasem zagubiona i niepewna. Pragnie kochać i być kochaną. Marzy o stworzeniu rodziny i urodzeniu dziecka. Jednocześnie chce zrobić nadspecjalizację z transplantologii. Uważa, że można znaleźć złoty środek i być jednocześnie  dobrym chirurgiem oraz spełnioną kobietą.

To właśnie te cechy Alicji sprawiają, że koledzy po fachu uganiają się za nią nawet gdy nie daje im nadziei na nic więcej poza przyjaźnią. Alicja zauroczyła sobą nie tylko Maksa Kellera (Paweł Małaszyński), ale także Piotra Wanata (Szymon Bobrowski) i szalonego żużlowca Bartka Madurę (Michał Czernecki).

Po tym jak rzuciła wybitnego chirurga profesora Krzysztofa Florczyka (Piotr Polk), ordynator ze Szpitala Klinicznego w Warszawie nie może znaleźć następczyni Alicji, która byłaby godna ją zastąpić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 6563 request.path %}

Najnowsze