Przyjaciółki sezon 2 odcinek 26 ostatni. Ślub Patrycji i Michała. Patrycja ucieka sprzed ołtarza - video

2013-05-17 0:45 kawi

Ostatni odcinek serialu Przyjaciółki 2 sezon. Kościół w podwarszawskiej miejscowości Długa Kościelna. To właśnie tu powstawały zdjęcia do ostatnich odcinków serialu Przyjaciółki. Fanów czeka nie lada zaskoczenie. W serialu Przyjaciółki 2 sezon ostatni odcinek 26 w czwartek, 23.05.2013, Patrycja, czyli Joanna Liszowska (35 l.), ucieknie sprzed ołtarza!

PRZYJACIÓŁKI - koniec zdjęć do 2 sezonu i bankiet PRZYJACIÓŁEK - ZDJĘCIA >>>

A wszystko przez przyszłą teściową Patrycji. Elżbieta (Elżbieta Jarosik, 65 l.) odbędzie poważną rozmowę z panną młodą. Poprosi ją, aby nie niszczyła życia jej syna Michała (Marcin Rogacewicz, 33 l.). Nie może przecież zajść w ciążę i dać mu upragnionego potomka.

Patrycja pojawi się co prawda w kościele w białej sukni i z bukietem kwiatów, ale dochodząc do ołtarza, przemyśli sprawę i... ucieknie.

PRZYJACIÓŁKI - więcej o serialu


- Granie w sukni ślubnej jest średnio wygodne, zwłaszcza gdy zdjęcia kręcone są w zimnym kościele. Bardzo rozumiem pragnienie Patrycji o posiadaniu dziecka, ja jestem spełnioną pod tym względem kobietą. Jestem sobie w stanie wyobrazić, jak się czuje, kiedy wszystkie podejmowane próby kończą się niepowodzeniami. Cieszy mnie też, że poruszamy w tym serialu temat in vitro - mówiła w rozmowie z se24.tv Joanna Liszowska.

Aktorka sama niedługo ma urodzić drugie dziecko.

Czy ukochany Patrycji dogoni uciekającą pannę młodą i namówi ją do powrotu do kościoła? O tym przekonamy się w maju.

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon ostatni odcinek 26 w czwartek, 23.05.2013, o godz. 21:00 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PRZYJACIÓŁKI? Polub nas na FACEBOOKU!

Najnowsze