O mnie się nie martw zamiast Rodzinki.pl. Katarzyna Zielińska i Joanna Kulig w nowym serialu o seksie. Będzie polski Seks w wielkim mieście?

2014-07-10 15:45 emagu

''O mnie się nie martw'' to nowy serial w TVP2, która ma zastąpić seriale ''Baron24'' i ''Rodzinkę.pl''. Pierwsze odcinki "O mnie się nie martw" już po wakacjach 2014, a na planie produkcji trwają właśnie zdjęcia. W obsadzie "O mnie się nie martw'' widzowie zobaczą Katarzynę Zielińską, Ewelinę Serafin i Joannę Kulig. O czym jest nowy serial Dwójki? To będzie ''Seks w wielkim mieście'' w wersji polskiej?

Jak podaje portal wirtualemedia.pl, ''O mnie się nie martw'' zastąpi serial ''Baron24''. Produkcja z Tomaszem Karolakiem i Izabelą Kuną w rolach głównych okazał się klapą.

Przeczytaj: Przyjaciółki 4 sezon. Katarzyna Zielińska wygryzła Anetę Zając z obsady Przyjaciółek?

O czym jest jest serial "O mnie się nie martw"?

Teraz serial o "O mnie się nie martw" o przyjaciółkach i problemach współczesnych kobiet umili nam piątkowe, jesienne wieczory. Prace na planie rozpoczęły się na początku lipca, a serial trafi na antenę jesienią zamiast "Rodzinki.pl".

"O mnie się nie martw" będzie opowiadał o losach współczesnych kobiet, które mieszkają w dużym mieście. A kto znalazł się w obsadzie?

Seksowna Joanna Kulig (Sylwia Zawada z"Na krawędzi"), Ewelina Serafin (Kasia z "M jak miłość", była narzeczona marka Mostowiaka) i w końcu Katarzyna Zielińska, czyli Marta z "Barw szczęścia" w roli złego charakteru.

Patrz: Przyjaciółki 4 sezon. Zuza w ciąży. Nie straci dziecka w wypadku

Serial obyczajowo-komediowy ma przypominać widzom amerykański „Seks w wielkim mieście”. Fanów ''Rodzinki.pl'' uspokajamy. Boscy wrócą na ekrany. Niestety musimy poczekać jeszcze rok na nowy  6 sezon ''Rodzinki.pl''.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku! ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Najnowsze