Nowy romans Anny Muchy, ale nie w M jak miłość. W serialu Za marzenia uwiedzie Bartka?

2019-01-01 18:30 Ag
Anna Mucha
Autor: AKPA Anna Mucha

Anna Mucha przechodzi z "M jak miłość" do innego serialu TVP2 "Za marzenia"! Aktorka dołączyła do obsady w 2 sezonie "Za marzenia" i wywróci do góry nogami życie Bartka (Piotr Nerlewski). Jej bohaterka - znana piosenkarka i celebrytka Miss Gabi - sprawi, że Bartek szybko przekona się jakimi prawami rządzi się show-biznes. A żeby było jeszcze ciekawiej to Bartka i Miss Gabi szybko połączy bliska relacja. Czy tych dwoje połączy romans w nowych odcinkach "Za marzenia" wiosną 2019?

"Za marzenia" 2 sezon nowe odcinki od marca 2019 w TVP2

Anna Mucha gwiazdą serialu "Za marzenia"! W przenośni i dosłownie, bo postać, w którą się wcieli w 2 sezonie "Za marzenia" będzie prawdziwą celebrytką. Miss Gabi to piosenkarka pop, która będzie najgorętszym nazwiskiem w muzycznym show-biznesie. Los postawi na jej drodze Bartka, zdolnego muzyka zakochanego w Ance (Anna Karczmarczyk).

W nowych odcinkach "Za marzenia" Bartek dzięki Miss Gabi szybko przekona się, że sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces. Gwiazda pokaże chłopakowi, że zawsze musi być o niej głośno, żeby stale zaliczała się do pierwszej ligi. Bliska relacja, która połączy Bartka z Miss Gabi szybko przerodzi się w coś więcej.

Anna Mucha w "Za marzenia" będzie szokować strojem, wyglądem, a nawet zachowaniem. Bo jej bohaterka będzie traktowała swój wizerunek medialny jako narzędzie pracy. Wszystko wskazuje na to, że w 2 sezonie "Za marzenia" związek Anki i Bartka z powodu Miss Gabi będzie zagrożony.

Anna Mucha
Autor: AKPA Anna Mucha
Anna Mucha
Autor: AKPA Anna Mucha
Za marzenia odcinek 13, Bartek (Piotr Nerlewski), Anka (Anna Karczmarczyk)
Autor: Materiały prasowe "Za marzenia" Za marzenia odcinek 13, Bartek (Piotr Nerlewski), Anka (Anna Karczmarczyk)
Za marzenia, odcinek 9, Bartek (Piotr Nerlewski)
Autor: Artrama Za marzenia, odcinek 9, Bartek (Piotr Nerlewski)
Za marzenia odc. 6. Anka (Anna Karczmarczyk), Zosia (Maja Bohosiewicz), Bartek (Piotr Nerlewski)
Autor: Karolina Grabowska/FormaProduciton Za marzenia odc. 6. Anka (Anna Karczmarczyk), Zosia (Maja Bohosiewicz), Bartek (Piotr Nerlewski)

Jak rola Anny Muchy w "Za marzenia" wpłynie na jej udział w "M jak miłość"? Widzowie nie muszą się martwić, bo aktorka nie zamierza rezygnować z serialu, który przyniósł jej sławę. A wątek Magdy w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2019 roku skomplikuje się jeszcze bardziej za sprawą kochanki Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

Najnowsze